Özel İzmir LG Servis Hizmetleri

lg banner

Özel İzmir LG Servis Hizmetleri

Çeşitli elektronik ürünler üreten LG, artık televizyonlarıyla bir adım öne çıkmaktadır. Televizyonlarında kaliteli ve sağlam ürünler kullanan LG, kullanım ömrünün uzunluğuyla müşterilerinin memnuniyetini oldukça arttırmaktadır. Her ne kadar dayanıklı ürünler de üretmiş olsa her elektronik ürünün bir kullanım ömrü maalesef ki mevcuttur. Bu kullanım ömrünü arttırmak iyi ve güvenilir bir teknik servis ekibi hizmeti veren ve LG servisliği yapan bir firma olmalıdır.

İzmir’de yaşayan ya da iş yerleri olan müşteriler için güvenilirliğin tek adresi olan İzmir LG servis, sizlere geniş teknik servis ağı ve güler yüzlü personeli ile hizmet sunmaya devam etmektedir.

Bu firmaya ulaşmak için ise İzmir’in neresinde olursanız olun Lgservis.org adresindeki numarayı arayarak telefonun diğer ucunda olan çağrı merkezi yetkilisine açık adresiniz ilettiğinizde sizin belirttiğiniz konuma en yakın uzman ve işlerinde deneyimli olan bir teknik servis ekibini mümkün olabilen en kısa sürede sizin evinize ya da iş yerinize en kısa sürede ulaştıracaktır.

İsterseniz de yine aynı çağrı merkezini arayarak çağrı merkezi yetkilisinde özel servis merkezinin açık adresini öğrenerek LG marka televizyonunuzu teknik servis hizmeti almak üzere getirebilirsiniz.

Televizyonunuz teknik servis ekibe ulaştıktan sonra merkeze getirilerek bir çok performans testi uygulanarak arızanın nerden kaynaklandığı tespit edilip çözüm önerileri geliştirilir ve sizlerin de onayı alınmak şartıyla onarım işlemine başlanır.