Ocak Ayının En İyileri Belirlendi.

1

Merhaba arkadaşlar herkese iyi bloglamalar ;

  Bildiğiniz gibi bir site yarışması düzenledik. Bunun sonucunda hem adil olmak amacı ile hem de siz kaliteli okurlarımızla interaktif bir paylaşım istediğimizden anket düzenledik. Sizler 7 adet sitenin katıldığı bu ankette oylarınızı kullandınız. Bunun sonucunda anket de bize bir sonuç sundu. Sonuçlar şu şekilde ;

1. http://yorumhane.org/

2. http://mavanalar.blogspot.com/

3. http://ecanblog.blogspot.com/

Yukarıda ilk 3’e giren siz üyelerimizin oyları ile belirlediği siteler yer almaktadır.Şimdi birinci olan sitemizi

tanıtmalıyız.

YorumHane 1


Öncelikle Yorumhane.org adlı site ile ilgili ilk söylenebilecek kelime sözde entellektüel değil, gerçekten entellektüel bir yazım diline sahip, kitap, sinema, gazete ve dergilerle ilgili toplumu bilinçlendirici, öğretici, zaman zamansiyasi konulara ve politik konulara önem veren, Röportajlar kısmı ile insanlara herkesin merak ettiği soruları sormakla en büyük adımı atmış oluyor kendileri. Ayrıca gündemi de takip ediyor. Gündemdeki haberlerle siz okurlarına kaliteli bir deneyim yaşatıyor.

“YORUM DÜKKANI” sloganından da anlaşılacağı üzere yorumun dükkanı olarak adlandırılabilir. Şimdi kendi

sitesinde yer alan her sitede de bulunması gereken bir kısmı sizlerle paylaşacağız.

2011 yılında kurulmuş olup Blogger alt yapısıyla oluşturulmuş bir internet sitesidir. Kişisel yazılarla yayın hayatına başlayıp , sonraki dö nemde profesyonel kadro ile yayına devam etti.Site kısa zamanda dikkatleri çekip 100 bin tıklama ulaştı ve çeşitli kuruluş,yayın evi ve kişilerce takip edildi..

Kendilerini her zaman takip ettiğimizi belirterek, sitemizdeki yarışmamımıza destek vererek katıldıkları için teşekkür eder, yayın hayatı boyunca siteye başarılar dileriz.

SİTEYE GİDİN : http://www.yorumhane.org/
Mavanalar Blogu
2
   Güncel bir blog olan mavanalar blogu kaliteli bir markalaşma yolunda ilerliyor. Bunu kategorilerinin çokluğundan anlayabiliriz. Kendileri Bilgisayar, Oyuni Programlama, İnternet ve daha bir çok konuda okurlarına kaliteli hizmet sunuyorlar. Bununla kalmayıp insanlara kaliteli bir blog yazarı nasıl olmalı onu da anlatıyorlar. Neden ?
    Mavanalar blogu bir çok blogda aktif olarak yorum yazar. Bu da sitenin yazarının daha iyi tanınmasına ve sitenin aktif olarak diğer platformlarda da güncel olmasını sağlıyor. 
SİTEYE GİDİN : http://mavanalar.blogspot.com/
Ecan Blog
333333333333333333
   Ecan blog güncel yapısı ve teknolojiyi takip eden yazıları sayesinde birçok okuru kazanmış page rank değeri kendi grubunda çok kaliteli bir yerde olmakla birlikte bir blog tasarımınının da ne kadar sade olabileceğini anlatmış blogunda. Site yazarı bilgisayar bölümünde okuyan, blogger ve wordpress’e ilgili oyun,film,tarih seven birisi. Site DMCA tarafından korunuyor. Bu da sitenin her zaman güncel ve özgün olduğunun en büyük göstergelerinden biri.  Sitenin tasarımı mavi renk ağırlıklı hiç gözü yormayan kaliteli bir görüntü oluşturuyor. 3.müz Ecan Blog
SİTEYE GİDİN : http://ecanblog.blogspot.com/