Obsesif Kompulsif Dusuncelerin Dunyasi

ocd
obsesif kompulsif bozukluk,okb,obsesif nedir ?,obsessive compulsifve disorder,obsesif kompulsif bozukluk tedavi

Obsesif… Nedir ? Öğrenmek ? Öğrenmemek ? Anlamak ? Anlamamak ? Nedir.. Obsesif kompulsif bozukluk dünyadaki en kötü psikolojik sorunlardan bir tanesidir. İstediğiniz bir şey vardır. Ama yapamazsınız.. Gerçekten çok iyi düşünürsünüz. Çok zekisinizdir.. Beyninizdeki düşünceler gelip geçerler mili saniye falan onlar yalan o kadar hızlıdırlardır ki inanamazsınız.. Gerçekten sizi mahveden bu psikolojik rahatsızlığın yenmek ? Psikologa gidersiniz.. Bilinçsel terapiler.. Depresyon ilaçları falan… Bu daha farklı beyine kendin hükmedebilirsin düşüncelerine de ?

obsesif kompulsif bozukluk,okb,obsesif nedir ?,obsessive compulsifve disorder,obsesif kompulsif bozukluk tedaviobsesif kompulsif bozukluk,okb,obsesif nedir ?,obsessive compulsifve disorder,obsesif kompulsif bozukluk tedavi

Okuyanlar şuan birisi hayır dedi duyar gibiyim..
  Evet beyine hükmedebilirsiniz nasıl ?

  • Kendine güven
  • Bu psikolojik sorunun dünyadaki bir çok psikolojik sorunu olan insan tarafından yaşandığı
  • Çözülebilecek bir hastalık olduğunu..

Psikolojik sorun olarak okb insanı aslında yerinde oturup saatlerce düşünmeye sevkeder. Ve gerçek işinizi yapamazsınız.. Günlük az bir saati alır diyorlar.. Hayır çok daha fazla zamanı alabilir bu okb.. Herşeye takabilirsiniz.. Temizlik, vb..  Ne demektir nasıl yenilir buradan öğrenebilirsiniz.. Ayrıca Okb ile ilgili animasyon filmler seyrederek bu psikolojik hastalığı daha iyi tanımlayabilirsiniz. Unutmayın bu psikolojik sorundan kurtulmanın ilk yolu okb‘nin ne olduğunu tam olarak öğrenmekten geçer..

Obsesiyonla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın ve yeni blogumuza birgöz atın.