ING Bank Reklamındaki Ürkünç Aslan

ING Bank Reklamındaki Ürkünç Aslan

Hocam nedir o öyle ? Gerçekten de dedikleri kadar ürkünç bir aslandan bahsediyoruz. Anlamadığım sempatik olacağız diye korkunç bir kostum giyilmesi.. O gözler nedir öyle 🙂
Gerçi biliyorsunuz Acun’da bir reklam filminde kendisi ile tanışma şerefine nail olmuş. Fakat biliyorsunuz ki yeni bir reklan filmi daha çektiler. İnsanlar senden korkuyor diye.. Saçma bir sonla da bağlamışlar reklamı.. “Ing bankta, herkesin parası değerlenirmiş.” 🙂

Bakın Ekşi neler demiş bu konu ile ilgili :

  1. empatik olacağız diye saçmalamanın en bariz örneklerinden biridir. kafa anomalisini saymıyorum ama o bakışlar nedir abicim öyle. bir de aile içinde, çocuklarla oynarken filan çekmişler, çocuğu bırak ben korktuım lan garabetten.
  2. bir de acayip bi dans olayı vardır. ya kardeşim sempatik olmak istiyorsan türkiye’ de oynatılan reklamda öyle danslar falan gitmez. kolbastı falan oynatın bak ne güzel tutuluyor.
  3. güzel bir hayvan olan aslanın, bildiğin sapık gibi evin sağına soluna notlar bıraktığı, bankanın ortasında gerinerek belirdiği bir acaip varlık olarak yansıtmada kullanılan kostümdür. 
    bir de çocuk bunu seviyor falan. tekmelerdim lan ben olsam.
  4. susam sokağı’ndaki samson’un yandan yemişidir.
  5. dün reklam panolarında görüp tırstığım şey.
    sevimli, sempatik bir aslan yapacak bir adam bulamamışlar memlekette ya da sevimli, sempatik nasıl birşey hiç görmemişler hayatlarında. yazık lan. insan yaptığı işe bir dönüp bakar yahu.yuh.
Gördüğünüz gibi sosyal medyada bu konu ile ilgili yıkılmış. Buyrun reklamı buradan seyredebilirsiniz..