Haftanın Gezilesi Siteleri – 2

hayret

Evet arkadaşlar uzun bir arada sonra tekrar haftanın sitelerini yayınlıyoruz. Bu siteleri sizlere anlatma amacımız ilk önce İnternetin kaliteli sitelere de sahip olduğunu göstermek. Yani aslında bizim bulamadığımız bir sürü kaliteli amaca hizmet eden siteler var. Neyse fazla uzatmadan ilk sitemizle başlayalım.

1. Hayretlik.Com 

hayret

Sitenin sloganına bakalım öncelikle “İlginç bilgiler, inanılmaz ve şaşırtıcı gerçekler… Kısaca hayretlik şeyler. Eğlenirken öğrenecek, öğrendikçe şaşıracaksınız.” Gerçekten de sloganına uyan bir site. Siteye ilk kez girdiğinizde sade ve oldukça hoş bir tasarım karşılıyor sizi. Rastgele seçeneğine tıklayarak yüzlerce ilginç bilgiyi öğrenebilirsiniz. Hem de bu bilgiler her zaman İnternette “İlginç bilgiler” yazılıp hemen önünüze çıkacak sitelerde bulamadığınız bilgiler.

Site Adresi : www.hayretlik.com


2. Aorhan.Com 

aor

Ahmet Orhan’ın kendi kişisel sitesi olan bu blog, gerçekten de çok tarz bir blog. Sitenin tasarımı, renk uyumu, şablonu, sadeliği, kompleks bir yapıya sahip olması gerçektende en büyük artıları. Bir çok konuda hizmet veren bu siteyi sizde ziyaret edebilirsiniz.
 Özellikle WordPress konusunda gerçekten kaliteli bir yere sahip bir sitedir.
Site : www.Aorhan.Com