Günlük Yaşamın Temposunu Yakala     

urun

 

Günlük Yaşamın Temposunu Yakala     

Lider markalar içerisinde yer alan Kinetix birbirinden şık ve kaliteli modelleri ile göz kamaştırıyor. Hem ayakkabı hem de giyim kategorisiyle geniş bir ürün yelpazesi sunarak beklentileri karşılıyor. Spor giyimin yanında klasik ve casual tarza sahip kişilerin de tercihleri arasında yerini alıyor. Ergonomik tasarımlarına sahip modeller günlük yaşamın temposuna ayak uydurmanıza yardımcı oluyor. Zengin kategoriye sahip olan marka, model ve tasarım açısında da yeniliğin öncülerinden biri haline geliyor.

RhfeVl

Bebeklikten ergenliğe kadar her yaş grubuna hitap eden Kinetix çocuk ayakkabıları çocuğunuzun ilk adımından itibaren yanında oluyor. Yerinde duramayan çocukların enerjilerini atmalarını sağlayan iç ve dış desteğe sahip spor ayakkabılar kemik gelişimlerini etkilemeden güvenli bir kullanım sunuyor. Kız ve erkek çocuklarının seveceği cıvıl cıvıl renklere sahip ayakkabılar model seçeneği ile miniklerin beğenisini kazanıyor.

Başarıyı Ayağına Taşı 

Kinetix kadın ayakkabıları, spor faaliyetlerini destekleyen sneaker modelleriyle konfor ve rahatlık sağlar. Spor salonunda veya evde spor yaparken giyebileceğiniz fitness ayakkabıları özel taban yapısı ve renk seçeneği ile sporunuzu daha şık hale getirir. Ayakkabıların esnek taban yapıları ile sınırlarınızı zorlayan hareketleri bile rahatlıkla uygulayabilir, sağlam dış yapısı sayesinde sakatlanma burkulmaların önüne geçebilirsiniz.

pjz4be

Başarının kapılarını açan spor ayakkabı modelleri, her spor dalı için özel teknik donanıma sahip olması ile sizi zirveye taşır. Kinetix erkek ayakkabıları kategorisinde de yer alan krampon ve halı saha ayakkabıları amatör veya profesyonel sporcuların tercihleri arasında yer alıyor. Ayağı kavrayan topa hakimiyetini arttıran ve manevralarda çeviklik sağlayan modeller futboldan keyif almayı sağlıyor.

Gün boyu özgürce adım atmanızı sağlayan yürüyüş ve koşu ayakkabıları yeni yerler keşfetmenize imkan sağlıyor. Kısa ve uzun mesafedeki hedeflerinize ulaşmanızı sağlayan trekking ayakkabı modelleri yastıklama ve destekleme özelliği ile üst düzey konfor sunuyor.

urun

Tarzını ve Stilini Ön Plana Çıkar

Tarzını en iyi şekilde yansıtacağınız ergonomik tasarımlı Kinetix çantalar okula veya işe giderken veya spor salonunda size eşlik eden konforlu yapısıyla ön plana çıkıyor. Kullanışlı olması yanında aksesuar olarak da kıyafetinizi tamamlaya yetiyor. Sırt çantası, torba, el çantası ve cüzdan seçenekleri ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyabilir farklı bölme seçenekleri ile dağınıklığı ortadan kaldırarak aradığınızı kolayca bulabilirsiniz.

 

Soğuk kış günlerinde koruyucu dış yapısı ile ayağınızı saran, yağmur ve çamurda yürümenizi kolaylaştıran kaymaz taban bot ve çizmeler kurtarıcınız oluyor. Özgün tasarımları ile bulunduğunuz yerde dikkatleri üzerinize çekeceğiniz Kinetix ürünleri için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.