Galatasaray – Manchester united Maçı Başlıyor.

272979 galatasaray manchester united

Merhaba arkadaşlar 3 puanı bakalım alabilecek miyiz ? Şimdi Galatasaray-Manchester United maçı başlıyor. Herkes ekran başına.Galatasaray Avrupa kupalarında Manchester United ile 5 kez karşılaştı. Oynanan 5 maçta 3 beraberlik alan Galatasaray 2 kez kaybetti. 1993-94 sezonunda Old Trafford’ta 3-3 berabere kalan Galatasaray sahasında rakibiyle 0-0 berabere kalıp büyük bir başarıya imza atarak Şampiyonlar Ligi gruplarına kalmıştı. Bir sezon sonra bu kez gruplarda eşleşen iki takımdan İstanbul’da oynanan maç 0-0 bitmiş Old Trafford’ta ise Manchester United 4-0 galip gelmişti. Bu sezonda Old Trafford stadında oynanan maçı Manchester United 1-0 galip bitirdi. 

Taraftar Türkiye’yi Dünyaya Kötü Lanse Etti.

Bugün Manchester United takımı İstanbul’a geldiğinde taraftarlar oradaydı. Aslında normal bir karşılama olması bekleniyordu. Fakat bir holigan taraftarın meşale atması ile ortam gerildi. İnanılmaz bir karışıklık yaşandı. Galatasaraylı yöneticiler durumu zor ayırdı.
Erman Toroğlu her zamanki gibi eleştirinin  dozajnı kaçırdı.

TV8’de yayınlanan Telegol yorumcusu eski hakem Erman Toroğlu havaalanında olay çıkaran Galatasaray taraftarını sert bir dille eleştirdi. Eleştirinin dozunu kaçıran Toroğlu canlı yayında şok sözler sarf etti. “UEFA’nın yerinde olsam yarın sabah Manchester United takımını geri çağırırdım. Galatasaray’ı da asgari 2 yıl Avrupa Kupaları’ndan men ederdim. Ama hangi UEFA? Şike olayında kalçası, başı oynayan UEFA bu olayı yapabilir mi? Bu olay Şampiyonlar Ligi’ne lekedir. Bunu yapanlar hayvandır! Bu hayvanlar beni dava edebilirler. Bunlara hayvan diyerek, hayvanlara hakaret etmiş olurum. Bu olayları çıkaranlar Türkiye’nin imajını yerlerde süründürüyorlar.”Star tv’den maçı canlı olarak izleyebilirsiniz.