içinde ,

Facebook Hesabınız’ın Kilidini Açın

facebook hesap guvenlik 1
facebook, facebook hesabı

Facebook hesabınız kilitlendi. Şimdi ne yapacaksınız ? Yapmanız gereken çok basit.  Eğer bu zamana kadar aşırı derecede arkadaş eklediyseniz, aşırı derecede hakaret içeren söylemlerde bulunduysanız facebook hesabınız dondurulabilir ve kilitli olarak kalabilir. Belki de bu hesabı geri alabilme şansınız vardır. 

Aşağıdaki adımları uygulayınız.

1-Hesabınıza istediğiniz bir internet tarayıcısından giriş yapın (IE, Opera, Chrome, Mozilla vb.)

2- Şimdi sizlere vereceğim adrese giriş yapın : https://www.facebook.com/confirmphone.php
3- Telefon Numaranızı belirtilen yere ekleyin.
4- Telefona Onay Kodu Gelecektir. Onu Yazın. %50 İhtimalle Hesap Açılacaktır.

İlgili aramalar :Facebook hesabı, facebook hesap açma, facebook hesabın kilidini açma, facebook hesapım kilitlendi, facebook hesap kilidi açma, facebook hesap kilidi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Olmuyo… Hesabım kapatıldı neymiş başkasını taklit ediyor muşum falanmış filanmış fotoğraflardan tanıma çıkıyor aksine oda hep tanımadığım insanlar çıkıyor. Buna bi çözüm bulamaz mıyız ? Mesela telefonuma onay kodu gelse direk onunla aktif etsem hesabımı? Yok mu bir çözümü? Bu verilen link hiç bir işe yaramıyor. Önce giriş yapmalısınız diyor. Zaten giriş yapabilsem sorun olmazdı.

  Ne düşünüyorsun?

  Yazar sosyofikir

  Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

  600px Picasso Guernica

  100,000 baskı, 34,000 kitap resmi ve 300 heykel

  Facebook Timeline’yı Kapatmak