Elif Çakır dediki Kronik Depresif Bir İnsanım

elif cakir

elif cakirElif Çakır bildiğimiz gibi çok farklı bir yazar. Kaleminden hiç bir yazıyı esirgemiyor. Mesut Yar sorularınla Elif’i terletiyor ki Mesut Ve Elif çok eski zamanlardan beri arkadaşlarmış. Elif Çakır gece uyuyamazmış ve her zaman arkadaşlarınla muhabbet edermiş. Kendisinin sevdiği bir çok yer varmış ama en önemlileri 2 tane mekan varmış. Her zaman oralara gidermiş.  Çok çabuk bunalan bir insanmış. Gece çok fazla aynı yerde oturamazmış.  

Elif Çakır’ı tanımayanlar olabilir elbette biz ekşi sözlüğü kullanalım şimdilik yani onların deyişi ile (Sözcük ve terimler konusunda kullanıcıların subjektif sunumlarıyla genişletilen sözlük.)
Elif Çakır Kimdir ?

Yayıncı, yazar. iki yıldır yayınladıkları kitaplarla yayın dünyasına yeni bir renk getirenselis yayınları’nın ortağı. yakın dönemde de tempo dergisi’nde köşe yazarlığı yapmaya başladı. türkiye’nin yetiştirdiği nadir edebiyat ajanlarından biridir ayrıca. çok çalışkandır. (bkz: atom karınca)

Biyografisi nedir ?

1971’de Çorum’da doğdu. Gazeteci ve yazardır. İlköğretim hayatına Ankara’da başladı. Çeşitli sebeplerle yarım bıraktığı eğitimini dışarıdan tamamladı. Gazetecilik hayatına, haber muhabirliği yaparak başladı. 1996 senesinde ‘Aktüel Kadın’ ve ‘Pazar Kahvesi’programlarının yapımcılığını ve
sunuculuğunu yaptı. Kültür sanat programları hazırladı. Tempo dergisi ve Akşam gazetesinde köşe yazarlığı yaptı. Şu an, Taraf gazetesinde ‘Olduğu Gibi’ adlı köşesinde yazmaktadır.
Bu arada 2000 yili saint joseph mezunu bir kişiymiş.
Çok fazla yazı bulduk İnternet’ten ama Elif Çakır ile ilgili bu kadar bilgi sanırım yeterli Mesut Yarı izliyordum oraya konuk oldu o yüzden paylaştım.