Dünya’nın En Büyük Ücretsiz Deniz Savaşı Türkiye’de

warship
DÜNYANIN EN BÜYÜK ÜCRETSİZ DENİZ SAVAŞI OYUNU TÜRKİYE’DE!

Tamamen Türkçe ve ücretsiz olan deniz savaşı oyunu World of Warships, Türkiye’nin her bölgesinde gerçekleştireceği eğlenceli etkinlikler sayesinde oyuncularıyla bir araya gelmeyi planlıyor. Birçok hediyenin de verileceği bu etkinlikler, aynı zamanda 2020’de çok daha büyük bir yatırımın habercisi olabilir.

Dünyanın en büyük çevrim içi oyuncu kitlesine sahip en popular deniz savaşı oyunlarının yapımcısı olan ve dünya çapında 200 milyondan fazla oyuncusu bulunan Kıbrıs kökenli Belarus şirketi Wargaming, oyuncuların gönlünde taht kurmuş World of Warships için Türkiye’deki oyuncularıyla bir araya gelmeye ve onlar için etkinlikler düzenlemeye hazırlanıyor.

Türkiye’nin her bölgesine adımını atacak!

Türkiye’nin her bölgesindeki internet kafeler vasıtasıyla etkinlikler düzenleyecek olan Wargaming ekibi, yapacakları bu etkinliklerle deniz savaşı oyunlarının tutkunlarıyla bir araya gelecek. World of Warships etkinlikleri sayesinde oyuncularına birçok hediye dağıtmayı planlamakla beraber, 2019’un son çeyreğinde gerçekleştirdikleri bu eğlenceli içerikler, 2020’de çok daha etkinliklerin başlangıç aşaması olacak. Bu etkinliklerde oyun içi hediyelerin yanı sıra yüzlerce mouse pad, tişört, poster ve duvar saati gibi hediyeler de oyuncuları bekliyor olacak.

Türkiye’deki yatırımlarını artırmayı planlıyorlar!

Oyun dünyasının gün geçtikçe gelişmesiyle beraber oyuncu sayısı gittikçe artmaya başladı. Oyuncu sayısı sıralamasında üst sıralarda yer alan Türkiye, oyun yapımcıları için önemli bir bölge. Bu oyuncuları mutlu etmek ve onlarla ilgilenmek için elinden gelen yapan oyun firmaları arasından sıyrılan Wargaming, birçok oyunun görmezden geldiği konuları birer birer oyuncularına sunmaya başladı. Bu doğrultuda oyuncularıyla bir araya gelmek için 2020’de daha fazla etkinlikle karşımıza çıkacak olan Wargaming ekibi, dördüncü yılını kutladıkları tamamen Türkçe ve ücretsiz deniz savaşı oyunu World of Warships için gerçekleştireceği etkinlikler sayesinde, birçok oyuncusuyla arasındaki bağı güçlendirecek gibi görünüyor.

World of Warships Hakkında

World of Warships, Wargaming’in ücretsiz, gerçek tarihe ışık tutan, çevrimiçi deniz savaşı oyunudur. Tarihin tanınmış savaş gemilerinden oluşan büyük deniz filolarını komuta edin, teknolojik modülleri yükseltin ve World of Warships ile okyanusların hakimi olmaya hazırlanın.

Dört gemi sınıfı, sayısız yükseltme ve stratejik olarak tasarlanmış savaş meydanları ile aksiyon asla dinmez, her karşılaşma benzersiz bir deneyim sunar.

World of Warships oyunculara saatlerce süren stratejik oyun deneyimi, taktiksel hamlelerle dolu serüvenler ve bitmek bilmeyen aksiyonu getiriyor!

Hemen worldofwarships.eu resmi internet sitesini ziyaret et, Worl of Warships’e ücretsiz üye ol. Filon seni bekliyor!

Wargaming Hakkında

Wargaming, merkezi Kıbrıs, Lefkoşa’da bulunan ödüllü bir çevrimiçi oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır. 1998 yılından bu yana faaliyet gösteren Wargaming, dünyanın dört bir yanında bulunan 4500’den fazla çalışanı ve ofisi ile oyun endüstrisinin liderlerden biri. 200 milyondan fazla oyuncu, büyük oyun platformlarında Wargaming oyunlarının tadını çıkarmayı sürdürüyor. Wargaming’in en popüler ücretsiz oyunları World of Tanks ve deniz muharebe oyunu olan World of Warships’tir.

Şirketin özel birimi Wargaming Mobile, şirket içi oyun geliştirmelerinin yanı sıra yeni mobil deneyimler sunmak için işbirliği fırsatları oluşturuyor.