Bumerang Yarışması Sizlerle 2012

bumerang hurriyet
bumerang hurriyet

Merhaba sevgili blog severler ;

Bumerang çok eski bir servis olmamasına rağmen, Türkiye’mizin en kaliteli ve güçlü, özgün bloglarına sahip playlaşım platformu oldu. Bumerang bu sene yeni bir yarışma ile blogların daha iyi çalışmalarına katkıda bulunmak amacı ile bir yarışma düzenledi. Ve blogları belirli kategorilere ayırdı.
166705c6aad3


Bumerang Ödülleri 2012 Ödül Kategorileri

En Tarz Blog
Sitede kullanılan görsellerin içerikle uyumlu bir biçimde bütünleştiği, tema tasarımıyla ve uyumlu renk kullanımlarıyla dikkat çeken, ziyaretçilerine kolay ve rahat bir okuma olanağı sunan, özgün, yaratıcı tasarıma sahip, site menüsünde anlaşılır ve kolay kullanım sağlayan siteleri kapsar.
En Çalışkan Blog
Hedef kitlesine uygun içerik zenginliği ve geniş arşivi ile dikkat çeken, blog içeriklerini düzenli aralıklarla güncelleyen, okuyucularına benzersiz araştırmalar sunan, yazılarını video ve görsellerle zenginleştiren, özgün ve farklı anlatıma sahip bilgileri içeren siteleri kapsar.
En Sosyal Blog
Okuyucularına kendi alanında özgün içerikler sunan, sosyal medyayı yakından takip ederek aktif kullanan, tüm platformlarda okuyucularıyla etkileşim halinde olan, okuyucu yorumlarına önem veren, sitesini faydalı widgetlarla zenginleştiren siteler bu kategoride değerlendirilecektir.
En Bilge Forum
Belirli bir konu üzerine yoğunlaşmış, belirlenen konu üzerinde güncel paylaşımları bulunan, oturmuş bir içerik paylaşımcı kitlesine sahip, konu ile ilgili farklı bilgi ve paylaşımları içeren, içeriklerini doğru kategorilendiren, tasarım olarak kullanışlı forumları içerir.
En İyi Yerel Site
Güncel il ve ilçe haberlerinin bulunduğu, ekonomi, etkinlik, kültür& sanat ve siyasi içeriklere yer verip tasarım açısından da özenli olan siteler bu kategoriden başvurabilirler.
En Uyumlu Site
Arama motorlarıyla uyumlu, tüm browserlarda (tarayıcı) sorunsuz çalışan, içeriklerine mobil cihazlardan da kolayca erişilebilen, site yüklenme hızına önem veren forumları içerir.
Sosyofikir. com olarak “En Çalışkan Blog” kategorisinde kendimizi uygun gördük. Sizlerin desteği olmadan ASLA başaramayacağımızı biliyoruz. Peki Sosyofikir’e nasıl destek olabilirsiniz ?
Buraya tıklayarak oylama sayfasına gelebilir. Oradan da çok küçük bir aşama ile HÜRRİYET BUMERANG güvencesine telefon numaranızı yazıyorsunuz. Size gelen mesajdaki doğrulama kodunu oraya girdikten sonra “oy ver” butonuna tıklıyoruz. Sadece bu. Lütfen bize destek olun. Paylaşın, paylaşalım.
Sosyofikir
Resimli Anlatım

Yararlanılan KAYNAK