Blogunuzda kaç yazı, kaç yorum var eklentisi

5649124a8e9c69dm3

5649124a8e9c69dm3

Merhaba arkadaşlar wordpress bloglarda sıklıkla gördüğümüz ve bloggerlarda da uygulamak istediğimiz bir eklenti var. Bu eklentinin adı blogunuzda kaç kategori olduğunu, bu kategorilere kaç yazı yazıldığı ve kaç yorum yapıldığı ile ilgili bir eklenti ister miydiniz ?

Örneğin:

 Sitemizde 33 kategoride toplam 336yazı, bu yazılara yazılmış toplam 299yorum bulunmaktadır!

Bu eklentiyi edinmek çok basit sadece aşağıdaki kodu kendinize göre düzenleyip Kumanda Paneli >Tasarım>Sayfa Ögeleri>HTML/JAVASCRIPT yolunu takip ediyoruz ve aşağıdaki kodları ekliyoruz.

<center> <script style=”text/javascript”> function numberOfPosts(json) {document.write(‘<b>’ + json.feed.openSearch$totalResults.$t + ‘</b><br>’);} function numberOfComments(json) {document.write(‘<span class=”Apple-style-span” style=””>toplam</span> <b>’ + json.feed.openSearch$totalResults.$t + ‘</b><br>’);} </script> <hr /> Sitemizde <b>33</b> kategoride toplam <script src=”http://siteadınız.com/feeds/posts/default?alt=json-in-script&callback=numberOfPosts”></script> yazı, bu yazılara yazılmış <script src=”http://siteadınız.com/feeds/comments/default?alt=json-in-script&callback=numberOfComments”></script> yorum bulunmaktadır! </center> 

İlgili aramalar: Blogunuzda kaç yazı kaç yorum var eklentisi, blogger yazı ve yorum eklentisi