içinde , , ,

Blogger Sitelerine Pop Up Kodu

agresif reklam
agresif reklam
agresif reklam

Merhaba arkadaşlar yeni bir yazı ile karşınızdayız. Blogger sitelerine giriş yaptığınızda arka tarafta herhangi bir yeni sayfa açılmasını istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Size verdiğimiz kodu sırasıyla Kumanda Paneli >> Tasarım >> Html/Javascript Düzenle sekmesine eklemeniz. Böylelikle sitenize bir tıklama olduğunda ki biz bunu tasvip etmiyoruz. Arka tarafta kullanıcın isteği dışında yeni bir sayfa açılacak. Klasik pop up.

Hemen kodları verelim :

<script type=”text/javascript”>document.body.onclick= function(){window.open(‘http://siteniz buraya’, ‘poppage’, ‘toolbars=0, scrollbars=1, location=0, statusbars=0, menubars=0, resizable=1, width=800, height=800, left = 300, top = 150’);}</script>

Blogunuza pop up reklam ekleyin 

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  4 Comments

  1. google yardımdan webmaster bölümündeki uzun uzun yazıları okursanız googlenin sıralamada ve reklam vermede popup reklam yada sayfa yönlendiren reklam içeren siteleri nasıl cezalandırdığını açıkca belirtmiş.
   kendi adıma popup olayına gıcığım ve direk aramalarda o siteyi bir daha sonuçlarda gösterme diye işaretliyorum.

  images 28429

  8.Bölüm Savaş Kapıda.

  ajax

  Blogunuz İçin Yeni Ajax Menüsü.