2015’in En Yeni Ve Güzel WordPress Temaları

personal multipurpose blog theme
Dünyada en çok kullanılan blog sistemi tartışmasız WordPress’tir herhalde. Bunun nedeni wordpressteki esneklik ve güçlü özelliklerin bir arada bulunması. 2015’in günlerini yaşarken tema tasarımcıları da boş durmuyor güzel işler çıkartıyorlar. Sizlerle benimde hoşuma giden temaları paylaşmak ve beğeninize sunmak istiyorum.
Personal
Bu tema kişisel temalar konusunda kullanılabilecek bir tema. Ayrıca temada video, fotoğraf, zengin içerikli yazılar paylaşılabilme özelliği mevcut. Yüklemesi kolay olması ile birlikte tüm wordpress kullananların sıkıntı yaşamadan yükleme işlemini yapabilmesi temanın iyi olduğunu gösteriyor. Tema sağlık, spor, moda, iş ve kişisel temalı bloglar için de uygunç

DETAYLAR/İNDİR DEMO

CreativeMag PRO

Creative mag temasında sadelik göze çarparken, yukarıda bulunan menü sekmesi de göz doldurucu. Yani kısacası bu temayı iki ingilizce kelime ile tanımlamak istersek bunlar “clean”, “fresh” olurdu. Temadaki kodlarda çok sade olduğundan gayet kolay edit yapabilirsiniz.

DETAYLAR/İNDİRDEMO

Grateful

Grateful teması da sade ve beyaz ağırlıklı bir tema kullanım açısından gayet başarılı bir temayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Eğer modern bir blog tasarımı arıyorsanız Grateful teması sizin işinizi görecektir.

DETAYLAR/İNDİR DEMO

Singkarak

Singkarak yine temiz sade bir tema olarak önümüze çıkıyor.

DETAYLAR/İNDİR DEMO

MH Cicero

MH Cicero  teması da modern, kişisel  bir wordpress teması. Seo dostu olan bu tema 2015’in göz kamaştırıcı temalarından. Ayrıca tema da slider bulunuyor.

DETAYLAR/İNDİR DEMO

Uberto

Uberto temiz ve elegan bir wordpress temasıdır. HTML5 / CSS3 kod kullanımı mevcut. Kaliteli eklentileri örneğin yazar, açıklama vb. özellikleri barındırıyor. Gezi blogları bu tasarımı kullanabilir.

DETAYLAR/İNDİR DEMO

BlogPress

Hızlı, SEO  ayarları optimize edilmiş bir tema Blogpress teması sade haliyle karşınızda.

DETAYLAR/İNDİR DEMO

Ink

WordPress 3.9  uyumlu bu tema artistik işler çıkaran arkadaşlar için kullanılabilir. Responsive vir tema olan Ink foto bloglar ve info bloglar için oldukça uygun.

DETAYLAR/İNDİR DEMO

Sensational

Sensational temasının blogger versiyonunu uzun zaman sosyofikir.com’da kullanmıştık hatırlarsanız. Temadaki hız ve seo uyumuna diyecek bir söz bulunmuyor. Yandaki kategori/etiket barıda güzel düzenlenirse iyi temalardan.

DETAYLAR/İNDİR DEMO

Spike

Spike teması yine sade ve gösterişli bir wordpress temasıdır.  Yani hem sade hem gösterişli bir blogger teması arıyorum diyorsanız, buyrun..

DETAYLAR/İNDİR DEMO

Novelti

Fonksiyonel bir tema ile karşı karşıyayız. Yukarıdaki menü tab kısmı rengarenk ve göz alıcı, ayrıca slider kısmı da gayet güzel düzenlenmiş. Responsive temalardan olan novelti teması  facebook, twitter beğeni, takip et kısımlarını da yukarılara taşımış ve en göz önünde duran yere koymuş.

DETAYLAR/İNDİR DEMO

Merapi

Yine magazin blogları açısından kullanılabilir güzel bir tema.

DETAYLAR/İNDİR DEMO

Promotion

Yine son zamanlarda ortaya çıkmış olan zaman tünelinden yola çıkarak hazırlanılmış kaliteli bir wordpress teması..

DETAYLAR/İNDİR DEMO

Omega

Galeri bloglar için kullanılabilir güzel bir tema.

DETAYLAR/İNDİR DEMO

John Doe’s Blog

Sade ve temiz bir tema.

DETAYLAR/İNDİR DEMO

Nano

İnternet üzerinden hazırlanan portfolyolar için kullanılan güzel bir wordpress teması, deneyin..

DETAYLAR/İNDİR DEMO