2013 Yılı En İyi Responsive Temalar – I

2013 Yılı En İyi Responsive Temalar – I
Merhaba arkadaşlar çok farklı bir yazı dizisi ile karşınızdayız. Sosyofikir.Com’u takip eden siz değerli okurlarımıza  2013 yılında çıkan en iyi blogger temalarını sunmak ve farkındalığınızı ortaya çıkarmak istiyoruz.  En iyi blogger temasını seçmek zordur, yüzlerce temaya bakmak en iyisini bulmak çok zordur. Ama biz bunu sizin için kolaylaştırdık ve zaten halihazırda birçok temayı sizler için eledik. En iyi temalar elimizde kaldı. Umarım sizlerde beğenirsiniz. Üstelik bedava temalardan oluşan bir arşivden bahsediyorum. Yeni bir tarz çıktı şimdi belki bilirsiniz. “Responsive temalar” gerçekten de yeni blogger kullanıcısının en çok beğendiği kaliteli premium gibi görünen ve kullanıcı odaklı olarak çalışan seo uyumlu tema anlamına geliyor. Bakalım sizler bu konuda ne düşüneceksiniz.  Eğer sizinde bir blogunuz var ve en iyi temayı seçmek istiyorsanız o zaman ne duruyoruz açıklamaya başlayalım..  Bu tasarımları iki yazı dizisinde sizlerle paylaşacağım ilki 15 adet en iyi tasarım olacak. Daha sonraki yazı dizisinde bu tasarımları 30’a çıkarmayı düşünüyoruz.

Not: Resimleri büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz.

Metro Classic Responsive Blogger Teması  

Metro classic teması biraz Windows 8 tasarımını anımsatıyor.  Eğer sizlerde teknoloji vb bloglar için tema arıyorsanız bence kaçırılmaması gereken bir tema. Ayrıca renk uyumu gözü yormayan sade bir tasarıma sahip. En önemlisi de bedava olması 🙂

Responsive Teması

Responsive Templates
Yine aynı şekilde çok güzel bir responsive teması ile karşı karşıyayız. Bu temadaki bir diğer güzel özellikte adsense uyumlu olmasıdır. Umarım sizler de beğenirsiniz. Bu temayı bizde kullanıyoruz.

Blogify Responsive Blogger Teması

Blogify Responsive Blogger Template
Blogify da kişisel blog temaları için uygun bir tasarım. çok basit bir kodlamaya sahip ve kolay editlenebilir bir tema.
Demo    Temayı İndir

Bresponsive – Responsive Premium Magazine Blogger Teması

Bresponsive
İyi bir tema le yine karşınızdayız çok sade bir tema üstelik bedava.

FlatUI

FlatUI

FlatUI teması da tamamil ile yanıt veren bir blogger teması.  Bu temanın editlemesi de gerçekten çok kolay ve bedava.

MaxMag – Responsive Blogger Teması

MaxMag Responsive Blogger Template

İşte bu tema zengin multimedya işler için ve özellikle magazin teması arayanlar için adeta bulunmaz hint kumaşı diyebilirim. Ayrıca slider’ı çok şık bir şekilde yerleştirilmiş. Bu temanın bir güzel yanıda slider’ın tüm sayfayı kaplamaması. Çünkü öyle olduğu zaman çok kaba bir görüntü olduğunu düşünüyorum. O yüzden yerleşimler çok hoş durmuş bu temada. Ayrıca adsense konusunda da epey bir yol alınmış gibi görülüyor. Şu reklam yerlerine bakın. Bence bu temayı kaçırmayın.

Elice – A Responsive Blogger Teması

Elice A Responsive Blogger Template

Elice teması çok elegant bir tasarıma sahip Hızlı yüklenebilir olması da ayrı bir avantajı. Seo optimizesi yapılmış olan bu temayı bedavaya indirebilirsiniz.

eNews – Free Responsive Blogger Teması

eNews E28093 Free Responsive Blogger Template
Magazin teması için uygun bir tema diyebilirim. Görünüm çok iyi duruyor.  Blog yazılarınızı iki kolonda gösterebilirsiniz.

Sight Blogger Teması

Sight Blogger Template
 Çok temiz bir yapıma sahip bir tema ayrıca fresh ve pinterest tanımlamalarına da uyuyor. Çok elegant bir tasarıma sahip olan bu tasarım iyice kaliteli olacağa benziyor. Ayrıca menüsü de açılır menü olduğundan çok şık bir görünüm elde edilmiş.

Balance – Free Responsive Blogger Teması

Balance Free Responsive Blogger Theme

Minimum standartlarla bezenmiş olan bu tema da yine wordpress temasından çevrilmiş bir temadır. Clean ve elegant tanımlamalarını bu tema için uygun buluyorum. Türkçelerini de yazabilriim ama sanki bu şekilde yazıldığında daha anlaşılır oluyor. 

Exelencia Blogger Teması

Exelencia Blogger Template

Yine responsive ( yanıt veren) bir tema ile karşınızdayız. Bu tema da 2 kolonlu sol sütunlu bir tema. Teme genel olarak beyaz, mavi, gri ve siyah renklerle donatılmış. Navigasyon menüsü de oldukça şık bir görünüm sağlamış.

Demo    Temayı İndir

Easy News – Responsive Magazine Blogger Teması

Easy News E28093 Responsive Magazine Blogger Template
 Easy News çok temiz bir tema gibi duruyor. Bu tema size günlük haber sunumu yapan bir site veya magazin sitelerinde kullanılabilme imkanı sunuyor. 

Minimum – A Responsive Blogger teması

Minimum A Responsive Blogger template
 Düzenlenebilir sosyal profile sahip çok sade bir tema. Ayrıca şık bir yorum sistemine sahip. Çok beyaz bir tema olmasına karşın gözü yormayan bir tasarıma sahip.

MXfluity Blogger Teması

MXfluity Blogger Template

Bu tema da kişisel ve fotoğraf blogları için gayet uygun bir tema.  Genel olarak varsayılan tema rengi siyah, beyaz, kırmızı. Ama çok kolayca düzenlenebilecek bir şey.  Ben bu temayı beğendim umarım sizler de beğenirsiniz.

Demo    Temayı İndir

Sensational – A Responsive Blogger Teması

Sensational A Responsive Blogger Template
 Sensational teması da responsive(geri yanıt veren) bir tema. Çok sade ve farklı bire tasarım elde etmek isteyen bloggerlar için büyük bir fırsat.  3 kolonlu kaliteli bir tasarıma sahip olan bu tema birçok özelli de sahip. Slider’ı yine güzel özelliklerinden. Kişisel bloglar için oldukça uygun bir tema.