20.12.2012 Şirince Ve Bugarach Ne Durumda ?

20.12.2012 Şirince Ve Bugarach Ne Durumda ?

Merhaba arkadaşlar sizlere 21 Aralık kehanetlerine göre kurtulacak yerlerden biri olarak gösterilen Şirincedeki son durumu aktaracağız. Biliyorsunuz on binlerce kişi Şirince’ye akın ediyor. Türkiye saatine göre 13:11’e denk geliyor kıyamet vakti. Jandarma ekipleri, sağlık görevlileri her yerde. Maliye görevlileri turistlerden fazla ücret alan dükkanları kapatıyorlar. Amerika’dan gelen öğrenciler sokaklarda İncil dağıtıyorlar. Bazı Türk gençleri de Said’i Nursi kitapları dağıtıyorlar. Ve bu kehanetlere inanmayın diyorlar.

Fransa’da Bugarach adlı bir yerde 21 Aralık kehanetine göre kurtulacak yerlerdenmiş. Bir çok kişi buralara gidiyor. Fransız askerleri buralarda belirli bölgelerde  tutarak insanların bu bölgelere çok fazla akın etmelerini engellemeye çalışıyorlar. Onbinlerce kişi Avrupa’nın hatta dünyanın heryerinden gelen insanlar yanlarında getirdikleri çadırları kurarak geceyi orada geçirmeyi umuyorlar.

İnsanlar bu bölgelere hızla yerleşirken bir kişinin çektiği görüntüler çok ilginçti. Dağın üzerinde büyük bir bulut oluşmuş ve dağı kaplayacak şekilde görüntülenmişti. Kameraman da oraya dikkati çekmiş. Bakın sizde videoyu izleyebilirsiniz.

Aşağıda başka bir turist Bugarach adlı kasabada.
The village of Bugarach, population 189, is situated 24 miles southwest of Carcassonne in the Aude department, southwestern France.

21 Aralıkta ne olacak ?, 21 aralık dünyanın sonu, dünyanın sonu geliyor, dünyanın sonu, mayalar kimdir, şirince 21 aralık, 21 aralık kıyamet