TEB Cetelem’den taşıt kredisi

2019 Taşıt Kredisi Seçenekleri

Araç satın almayı düşünüyorsanız taşıt kredileri bir süredir yakın markajınızda demektir. Araç kredisi kullanmak istediğinizde elbette gelişigüzel seçimler yapmamalısınız. Kredi seçeneklerini titizlikle değerlendirmeniz, ileride kredi geri ödemesini yaparken zorlanmanızı da engeller. Bütçe konusunda sıkıntı yaşamamak için bir anlamda kredi seçeneklerini iyi değerlendirerek bir önlem aldığınızı düşünebilirsiniz. 

Örneğin oldukça cazip taşıt kredisi seçenekleri sunan finansman kuruluşları var. Bu kuruluşlar arasında TEB Cetelem biraz daha ön plana çıkıyor. Çünkü TEB Cetelem’den taşıt kredisi kullanmak istediğinizde karşınıza bol miktarda seçenek çıkıyor. Dolayısıyla bütçe endişesi yerini güvene ve kredi kullanma konusunda cesarete bırakıyor. Taşıt kredisi seçenekleri arasında esnek ödemeli taşıt kredisi var ki en çok tercih edilenlerden biri de bu! 

Taşıt Kredisi Seçeneklerini Dikkatlice İnceleyin!

Esnek ödemeli kredi türünde kredi geri ödemeleri tamamen sizin gelirinize göre ayarlanabiliyor. Özellikle gelir durumunuz mevsimlere göre değişiklik gösteriyorsa tercihinizi gönül rahatlığı ile bu kredi türünden yana kullanabilirsiniz. Bazı mevsimlerde daha az kazanan, yılın çeşitli dönemlerinde daha fazla kazananlar için oldukça cazip bir seçenek olduğundan söz etmek lazım. Bir diğer seçenek olan anapara ertelemeli taşıt kredisinde 6 ay boyunca kullandığınız kredinin sadece faizini, kaynak kullanımı destek fonu ücretini ve banka sigorta ve muamele vergisini ödüyorsunuz. Dolayısıyla kredi geri ödemesinde oldukça rahatlatan bir araç kredisi seçeneği olduğunu belirtebiliriz.

Yılın bazı dönemlerinde daha fazla kazananlar için de cazip taşıt kredisi seçenekleri mevcut. Örneğin ara ödemeli taşıt kredisi seçeneğinde üç ayda bir ara ödeme yapma imkanı sunuluyor. Bu sayede kullandığınız kredinin geri ödemesini daha kolay şekilde tamamlayabiliyorsunuz. 

TEB Cetelem internet sitesinde mevcut tüm taşıt kredisi seçeneklerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Kredi kullanmadan önce mutlaka bu seçenekleri çok iyi değerlendirin. Bu arada sitede taşıt kredisi hesaplama işlemini saniyeler içerisinde yapmanızı sağlayacak ücretsiz bir hesaplama aracı da bulunuyor. Ayrıca site üzerinden online taşıt kredisi başvurusu da yapabilirsiniz!