Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) Son Durum Ne? Kayıplar Devam mı Edecek?

Bitcoin BTC Ethereum ETH Latest Trimming Recent Losses Hurdles Lie Ahead  body Picture 6

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) Son Durum Ne? Kayıplar Devam mı Edecek? Kriptocular, Rusya’ya son zamanlarda uygulanan yaptırımları ve ardından gelenleri sindirirken, risk altındaki piyasalar bu sabah küçük bir teklif alıyor. AB, ABD ve Birleşik Krallık tarafından uygulanan yaptırımlar, Rusya ile iletişim hatlarını açık tutan yumuşak bir taraf olarak görülüyor. Olan hiçbir şey görüşmelerin devam edeceğini göstermezken, piyasalar şu anda küçük bir ihtimalde fiyatlanıyor. Risk piyasaları son birkaç hafta içinde sert bir darbe aldı ve bugünkü hareket, daha uzun süreli bir riske dayalı hareketten daha fazla konsolidasyon olabilir.

Bitcoin, son düşüşe kadar önemli bir destek olarak görülen bir nokta olan 39.6 bin dolar seviyesine doğru geriliyor. Bu seviye şimdi mevcut yükselişe direnç görevi görecek ve Bitcoin’in daha yükseğe hareket etmesine izin vermek için kesin olarak kırılması gerekecek. Burada 42 bin dolar odak noktası haline geliyor. Günlük grafik, BTC’yi aşırı satım bölgesinde gösteriyor ve bu, kısa vadede daha yüksek hareketin desteklenmesine yardımcı olabilir.

BİTCOİN GÜNLÜK FİYAT TABLOSU

Bitcoin BTC Ethereum ETH Latest Trimming Recent Losses Hurdles Lie Ahead body Picture 1

Ethereum, genel risk artışında şu ana kadar seansın %5 üzerinde işlem görüyor. Günlük grafik, son fiyat hareketi düşük dip dizilerini kırmış olsa da, 10 Kasım’ın yükseğinin düşük zirveleri serisinin yerinde kaldığını gösteriyor. Daha yüksek bir hamleye ağırlık eklemek için Ethereum’un kırılması ve 3.289 doların üzerine çıkması ve daha düşük zirveler serisini geçersiz kılması gerekiyor. ATR birkaç ayın en düşük seviyesindeyken CCI göstergesi aşırı satım bölgesinde.

ETHEREUM GÜNLÜK FİYAT TABLOSU

Bitcoin BTC Ethereum ETH Latest Trimming Recent Losses Hurdles Lie Ahead body Picture 5

Ethereum/Bitcoin yayılımı şu anda düşüş trendi çizgisinin üzerinde ancak daha düşük trendi takip ediyor. Yayılma, 0.0680’de her iki tarafta da kısa vadeli bir baz oluşturdu ve bu tutarsa ​​ve parite düşüş trend çizgisinin üzerinde işlem görmeye devam ederse, geçen haftanın iki katı olan 0.0720’nin yeniden test edilmesi muhtemel.

ETHEREUM/BİTCOİN GÜNLÜK FİYAT TABLOSU

bitcoin ve etherum

Bitcoin ve Ethereum hakkında sizin görüşünüz nedir – yükseliş mi düşüş mü? Lütfen yorumlarda belirtiniz.

Bir başka kripto yazımızı buradan okuyabilirsiniz.