içinde , , ,

45 Fotoğrafda Komik Hayvan Selfieleri

45 Fotoğrafda Komik Hayvan Selfieleri. Selfie yani özçekim çoğumuzun yaptığı bir şey. Hayvanat bahçesinden doğal yaşama bir sürü hayvan selfie çılgınlığına katıldı.

komik hayvanlar108

45 Fotoğrafda Komik Hayvan Selfieleri

Selfie yani özçekim çoğumuzun yaptığı bir şey. Hayvanat bahçesinden doğal yaşama bir sürü hayvan selfie çılgınlığına katıldı.Sizler için dünyanın bir çok yerinden hayvanların içinde bulunduğu selfieler göstereceğiz. Bazen bir köpek bazen de bir aslanın çektirdiği selfieler gerçekten de çok güzel görüntüler oluşturmuş.

Evcil hayvanların akıllı telefon ekranına dokunarak selfie çekmesi mümkün olsa da, daha egzotik hayvanlar için akıllı bir yöntem oluşturuldu. Buna kamera yakalama denir; bu, fotoğrafın, hayvan merceğin yakınındaki bir hareket algılama cihazına dokunduğunda veya yaklaştığında çekildiği anlamına gelir. Bu tamamen güvenli ve müdahale gerektirmeyen bir numaradır ve en tehlikeli yırtıcıları bile samimi, içtenlikle komik anlarda yakalar.

Endonezya’da yaramaz bir maymun, 2014 yılında bir İngiliz fotoğrafçının ekipmanını eline geçirince yaptığı selfie ile skandala yol açmıştı. Görüntüler çarpıcıydı ve gerçek yazarları ve telif hakkı sahipleri hakkında birkaç hararetli davaya yol açtı. Sonunda maymunun – muhteşem bir Celebes tepeli makak – fotoğrafları kendi çektiği ve onları kamuya açık hale getirdiği belirlendi

Şu anda internette dolaşan en iyi hayvan özçekimlerinden bazılarına bir göz atın.

Kaynak: https://www.boredpanda.com/funny-animal-selfies/

Galeriye Göz Atın!

 

Akıllı Saat Almak İçin 6 Neden?

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    One Comment

    2022 en iyi blog konuları

    2022 En İyi Blog Konuları

    rusya ukrayna savaşı

    Dünya Diken Üstünde 3. Dünya Savaşı Başladı