içinde ,

Sosyofikir Ve Samankafa.Com

Sosyofikir ve samankafa.com artık yayınlarını beraber yapıyor. Yeni yılda sosyofikir ve samankafa.com etkinliklerini bir arada bulabileceğiniiz siteler sizlerle….

samankafa

Sosyofikir ve samankafa.com artık yayınlarını beraber yapıyor. Yeni yılda sosyofikir ve samankafa.com etkinliklerini bir arada bulabileceğinizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Samankafa.com 2020 yılında yeni yayına başlamış bir site olması dolayısıyla içerik olarak daha zayıf kalıyor. Ama sosyofikir.com ile birlikte daha iyi bir altyapıya sahip olacak, sizlerle yeni etkinlikleri buradan paylaşma kararı aldık. Yeni yayın hayatında özgun içerikler, podcast yayınları, yarışmalar ve viral blog yayınları ile birlikte daha kaliteli siteler sizlerle..

Samankafa.com’a linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

https://www.samankafa.com/

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elektrik malzemeleri 2

Uygun Fiyatlı Elektrik Malzemeleri Almak İçin Yapılması Gerekenler

piramit

8 Modern Teknoloji Ve Eski Uygarlıklar