içinde , , ,

Başınızı Döndürecek İnanılmaz Güzellikteki 15 Ev – Dünyadaki ilginç evler hakkında bilgi

Gerçek anlamda mimari estetiğe uyan eserler sizce neler ? İşte bu noktada insanlar için çok önemli bir problem olan barınma problemine farklı bir bakış açısıyla yaklaşan mimarların tasarımlarını sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyor olacağız. Türkiye’de mimariden açıkçası pek bahsedemiyorum. Çünkü gerçek anlamda minimum ihtiyaç ve minimum estetik üzerine yapılan yüz binlerce yapımız mevcut.

inanılmaz evler 1
inanılmaz evler 1

Dünya ev mimarisi hakkında ne düşünüyorsunuz ? Dünyadaki ilginç evler hakkında bilgiler

Gerçek anlamda mimari estetiğe uyan eserler sizce neler ? İşte bu noktada insanlar için çok önemli bir problem olan barınma problemine farklı bir bakış açısıyla yaklaşan mimarların tasarımlarını sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyor olacağız. Türkiye’de mimariden açıkçası pek bahsedemiyorum. Çünkü gerçek anlamda minimum ihtiyaç ve minimum estetik üzerine yapılan yüz binlerce yapımız mevcut. Peki dünyada Avrupa’da veya Amerika’da durum nasıl ? Ne tip evlerde oturuyorlar ? Hayal ettiğiniz ev içlerinden hangisi ? İşte bu sorulara yanıt bulabileceğimiz bir açık liste yazısı ile karşınızdayız. Açık liste nedir ? Açık liste sizin verdiğiniz puanlara göre sizlere sunduğumuz  evler sıralamada yer değiştiriyor. Tamamen sizin vereceğiniz oylar sıralamayı etkiliyor ve sayfa açıldığında, yani yazı sayfası açıldığında en yüksek puanı alan ev daha üst sıralarda yer alacak.

Teşekkürler https://www.airbnb.com.tr/

Ee haydi başlayalım o zaman;

Liste kategorimize göz atıp daha farklı ilginç konularımıza göz atabilirsiniz.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

      Telif hakkı bulunmayan video ve müzik bulmak 1

      Youtube Kanalı Açmak – Telif Hakkı Olmayan Müzik Ve Video Bulmak Tüm Liste – Bölüm 1

      Hayatın Bir Parçası Haline Gelen İngilizceyi Öğrenin