içinde , , , ,

DOĞRU FİRMA İLE YURTDIŞINDA EĞİTİM 

LEfymgBJ 400x400
LEfymgBJ 400x400

DOĞRU FİRMA İLE YURTDIŞINDA EĞİTİM 

CuYhuI WYAA0Vtw1717

Yurtdışında eğitim, bir öğrenciye manevi anlamda çok fazla avantaj kazandırmaktadır. Vizyonunun gelişmesine katkıda bulunduğu gibi bağlantılı olarak iş hayatı için önemli adımlar atmasını da sağlamaktadır. Rakiplerinden birkaç adım önde başlaması için büyük avantaj sağlayan yurtdışı eğitimleri farklı kategorilerde bulunuyor.

Yurtdışı eğitimleri kişilere çeşitli imkânlar sunmaktadır. Kişi okulların sağladığı avantajları inceleyerek, kendine uygun eğitim programlarından birini seçmektedir. ICES Turkey yurtdışı eğitim konusunda adından söz ettirmeye devam ediyor. Yaz okulu, üniversite ve akademik programları ile başvurmak isteyen öğrencilere farklı fırsatlar sunan ICES Turkey, özellikle başvuru sırasında sağladığı kolaylıklar ile öğrencilerin işlemlerini büyük ölçüde hızlandırıyor. Üstelik sadece eğitim alanında değil kariyer anlamında da hizmet veren firmanın önceliği, öğrencilerin ihtiyaçlarını iyi bir şekilde anlamak ve uygun seçenekler ile öğrenci memnuniyetini sağlamaktır. Lise ve üniversite eğitiminde öncü olan ICES Turkey, okul tanıtımında da oldukça başarılıdır. İngiltere, Polonya ve Amerika gibi ülkelerde üniversite eğitimi sağlayan ICES Turkey, Kanada, Almanya ve Amerika gibi pek çok ülkede de lise eğitimi imkânı sağlıyor. İşin en önemli kısmı, hangi ülkede öğrencinin bölümü ile ilgili kaliteli eğitim verildiğini öğrenmekten geçmektedir.

ICES Turkey’de bunu başarı ile yapmaktadır. Gerekli tüm bilgiyi veren firma ile istenildiği zaman iletişim kurulabiliyor. Bazı okullar için özel kampanyalar dâhilinde indirimler uygulayan ICES Turkey aynı zamanda İngiliz üniversitelerinde hazırlık eğitimi ve lisans ile yüksek lisans eğitimi için de ücretsiz eğitim danışmanlığı ve koçluğu yapmaktadır. Bu anlamda, aldığı detaylı bilgi sayesinde, öğrenci eğitim alacağı ülkeye gitmeden neredeyse eğitimi almış kadar olur. Böylece pek çok avantajı daha kendi ülkesindeyken zaten yaşamaya başlar. Yaptığı ödemenin hizmetini fazlası ile alan öğrenci, firmanın sağladığı imkânlardan eğer isterse, ülkesine döndüğünde de faydalanmaya devam edebilir. Bu imkanların en büyüğü de iş hayatına başlarken yaşanır.

ICES Turkey, lise değişimi, üniversite programları, yüksek lisans/MBA, sertifika ve dil programları ile dil okulları ve yaz okulları hakkında hizmet vermektedir. Pek çok avantajı bünyesinde bulunduran firma ile anlaşma yapmak yurtdışında öğrenciye kolaylık sağlar.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   jafra acoustic foam 2

   Mekana Özel Akustik Yalıtım Çözümleri

   indir

   En İyi Video Oynatıcı Programları İndirin