Yatak Odanızın Depolama Alanı: Yataş Baza

baza

Yatak Odanızın Depolama Alanı: Yataş Baza

Toplantıdan toplantıya koşacağınız yoğun günlerin yorgunluğunu bedeninizden uzaklaştırma hedefindeyseniz ve kaliteli uyku sizin için her şeyse, ihtiyacınız olan tek şey ölçüsüyle, sağlamlığıyla ve kalitesiyle hem giysilerinizi, hem de uykunuzu depolamaya yardımcı olacak bir bazadır. Her yönüyle tercihlerinizle uyumlu olan bu “depolama sihirbazları”, yaşam kalitenizi artıran temel eşyalardan biridir. Size ve hayatınıza en uygun bazaları dikkatle seçmelisiniz. 

Hayat Kalitenizi “Depolayın” 

Siz neye ihtiyacınız varsa çekinmeden alın, o depolar. Küçük evlerin en büyük kurtarıcısı, hiç kuşkusuz her yönüyle odaya uyumlu seçilmiş bir bazadır! Geniş bir aileye sahipseniz veya yatılı misafir ağırlamaktan hoşlanıyorsanız; Yataş tam da aradığınız çözümü sizlere sunuyor! Yastıkları, nevresim takımlarını, yorganları, çarşafları, dolaplarınıza sığmayan kıyafetlerinizi, çeşit çeşit takım elbiseleriniz için aldığınız ayakkabılarınızı, hatta belki çocuğunuzun oyun setlerini nerede saklayacağım diye düşünmeyin; geniş bir baza tüm eşyanızı sevgiyle kucaklayacaktır. Bu noktada özellikle geniş iç hacmiyle “dünyaları” depolamanıza imkân veren Conform, kalabalık evlerin birincil tercihi Pop-Up ve fonksiyonel kullanım avantajlarıyla dikkat çeken Lisbon Baza sizlere büyük destek sunacaktır!

baza 2

baza 2

baza1 1

baza1 1

Dekorasyon Dostu

Stresli ve yorgun bir günün ardından herkesin ulaşmak istediği yer evidir. Evimizde konforumuzdan vazgeçmeden rahat hissedebileceğimiz dekorasyon tarzlarını uygularız ve küçük keyif alanları yaratırız. Gün içinde maruz kaldığımız, kontrolümüzde olmayan tüm sorunlar kendi evimize geldiğimizde yok olur. Keyif alanlarımızı yaratırken şıklık ve konforu birlikte taşıyan parçalar seçmek önemli. Hem bedensel hem de zihinsel sağlığınızı düşünen, fazla eşyalarınız için ekstra saklama alanları yaratacak fonksiyonelliğe sahip baza çeşitlerini evinize taşıyabilirsiniz.

Yatak Odanızdaki Elegant Çizgi

Soft çizgilerden hoşlanan biri de olabilirsiniz, kapitonesiz yaşayamayanlardan da! Rahat bir kullanımı sade çizgilerle tamamlamak istiyorsanız Laura sizin beklentilerinizi fazlasıyla karşılar. Şıklığı elegant bir biçimde yakalarken, sıcak ve zarif tema oluşturmak için Morena ve Sidney’den yardım alabilirsiniz. Yataş Bedding her zevke ve her alana uyum sağlayacak ürün skalasıyla sizi ve dekorasyonunuzu büyülüyor.

Kalitenin ve Konforun “B” Hali

Değişen algı ile beraber yalnızca uyku için dizayn edilmeyen yatak odaları, gardırobundan şifonyerine, komodininden karyolasına kadar yaşayan tasarımlarla kullanıcılara hitap ediyor. Köşeli, yuvarlak, bombeli ve dilimli tasarımlarıyla her yaştan ve zevkten kullanıcının yaşam alanına dahil etmeden geri duramayacağı şık bazalar, en kaliteli kumaşlarla sizlerin karşısına çıkıyor ve beğeninize sunuluyor. Yalnızca şekliyle değil, sağlıklı ve çevre dostu kumaşlarıyla da tercih sebebi olan Yataş’ın yatak bazaları, onlarca farklı doku ve renk alternatifine sahip. Stil sahibi ayak setleri ve geniş karyola başlıklarıyla estetik bir bütün haline getirebileceğiniz bu ürünler, sizleri asla terletmeyen, cildinizle dost ve nefes alan kumaş ve derilerden üretildi. Emniyet kilitleriyle her an her yerde olmayı seven çocukları da düşünen bazalar, olası ev kazalarının da önüne geçtiği için en güvenli kullanım eşyalarından kabul ediliyor. Seçerken dikkat edilmesi gereken hususlardan en önemlisini ise, yatağınızın ölçüsüyle seçtiğiniz modelin ölçüsünün birbirini tutması oluşturuyor. Tek ve çift kişilik ihtiyaca göre tasarlanan modeller, odanızın dekorasyonuna pozitif katkı sunmayı hedefliyor. Her bütçeye hitap eden baza fiyatları ile en uygun seçeneği bulabilirsiniz. İster tek kişilik baza, ister çift kişilik baza olsun, yatak odanızda depolamaya sahip olmak isterseniz Yataş Bedding’in birbirinden çeşitli bazalarını kaçırmayın!