Firma Tanıtımında Kaliteli Site ile Ücretsiz Firma Fırsatı

2 dakika


75
14 Paylaşım, 75 Beğeni

Firma Tanıtımında Kaliteli Site ile Ücretsiz Firma Fırsatı

şehir

Dijital platformların gelişme göstermesi, insanların her tür konuda internetten araştırma yapmalarını sağlıyor. Kişiler arama yapmak istedikleri her konuyu arama motorlarına yazarak tüm bilgilere ulaşıyor ve bilgi alabiliyor. Firmalar hakkındaki yenilikleri takip eden ve liste tarzında sitesinde yer veren çok kaliteli bir site var. Bu site arayış yaptığınız konuların ayrıntılarını da içeriğinde barındırıyor. Rehbex.com adresi 2006 yılında kurulmuş olan bir site ve bu sitede birçok sektörden firmaların detayları yer alıyor. Firmada, eczaneler, taksi durakları, avukatlık ofisleri, hastaneler, banka şubeleri ve otobüs firmaları hakkında bilgiler ayrıntılarıyla tanıtılıyor.

Otobüs Acentelerine Ulaşın

Site, kaliteli bir arama motoru oluşturuyor. Firma bilgileri sitenin veri tabanına kayıt ediliyor ve firma bilgisi arayan kişiler, firma adı veya numarası ile bu veri tabanından bilgileri öğrenebiliyor. Ya da arayış yapan kişiler aramış oldukları sektör adını sitenin arama motoruna yazarak kolay bir şekilde firmaların listesine ulaşabiliyorlar. Aramış oldukları hizmetin hangi il veya bölgeye ait olduğunun yazılması da adama yapılan hizmetin bulunmasını sağlıyor. Avukatlık ofisleri, eczaneler ve otobüs firmaları gibi sektörlere Rehbex.com sitesinden ulaşılabiliyor.
Rehbex’e

Ücretsiz Firmanızı Ekle


Site aynı zamanda, firmalarınızın tanınır ve kolay ulaşılabilir olmasını sağlıyor. İnternet ortamında firmanızın bulunması için siteye kayıt yaptırarak, adres ve telefon numarası gibi bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Site üzerinde üyelik ve kayıt formu yer alıyor. Hizmetinizi internet üzerinde yayınlamak için siteye kayıt yaptırabilirsiniz. Firmalarınızı kısa süre içinde siteye kayıt ettirebilir, sektörünüze ulaşmak isteyen kişilerin bu kayıtlara ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sitenin bu özelliği sayesinde şirket veya firmalarınızın ne iş yaptığı, firma adı, adresi, telefon numarası gibi tüm bilgiler görülebiliyor. 


Eczane, taksi durağı, hastane, banka şubesi ve otobüs firmaları için arama yapan herkes, siteden bu firmaların telefon gibi bilgilerine ulaşabiliyor. Siteye üyelik oluşturan kişiler, form bilgilerine ad soyadı ve e mail adreslerini yazarak kısa sürede siteye üye olabiliyor. Firma bilgilerini ekleyerek onaylamaları durumunda, firma bilgileri sitede yayınlanıyor. Firma adres veya telefon bilgilerinde değişiklik yaşayan kişiler, üye hesaplarına girerek, bilgileri üzerinde değişiklik ve düzenleme yapabiliyor. Firmalarını siteye ekleyenler, hedef kitleleri tarafından kolaylıkla bulunabilir oluyor ve işyerlerini bu site üzerinden tanıtabiliyor.
Sektörlere Kolay Ulaşın
Site üzerinden Türkiye’de faaliyet gösteren birçok sektörün adres ve telefon bilgilerine ulaşmak mümkün oluyor. Evinize en yakın olan hizmet merkezini bulmak için Rehbex sitesinden bilgi alabiliyor ve aradığınız hizmete hemen ulaşabiliyorsunuz.
Firma Tanıtımlarınızı Yapın
Site üzerinde filtreleme bölümüyle birden fazla firmanın da araması yapılabiliyor. Firmalarını siteye ekleyen kişiler için kaliteli olan bu hizmet rehbex.com adresinde sunuluyor. İşletme ve firmalarının bilgi ve adreslerini internet ortamında yayınlamak isteyen kişi veya kurumlar siteye üye olarak ya da sitede bulunan kayıt formunu doldurarak siteden hizmet alabiliyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

75
14 Paylaşım, 75 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
2
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
2
Muhteşem
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
1
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
1
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
1
Kızdım
Oha Oha
3
Oha
sosyofikir
Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz. admin@sosyofikir.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın