Paylaşımlarınınız Bilmişlerle Değerlensin

1 dakika


59
11 Paylaşım, 59 Beğeni

bilmişlerPaylaşımlarınınız Bilmişlerle Değerlensin

Çok sayıda bilginin yer aldığı internet ortamı çoğu zaman iyi ve kötü ayrımının yapılamadığı kargaşalarla dolu olmaktadır. Gerçekte ulaşmak istediği bilgiye ancak doğru siteler aracılığı ile ulaşabilecek olan kullanıcıların bilgiye ulaşma aşamasında seçici ve dikkatli davranmaları gerekmektedir. Sanal ortam insanlara her türlü konuda bilgi sunabilen ucu bucağı olmayan bir dünyandır. Öğrencilerin ödev konusu araştırmalarından tutun akademik makale konusu araştırmalarına kadar geniş bir yelpazeye yayılmış bilgi kütüphanesidir. İnternette fazla ve gereksiz vakit harcamadan istediğiniz bilgiye ulaşabilmeniz ancak https://bilmisler.com gibi sayfalar aracılığıyla mümkün olmaktadır. Bilmişler sitesi hazırladığı kaliteli içerikler sayesinde he bilgi sahibi olmak isteyen kişilere kaynak olmakta hem de bilgisini paylaşmak isteyen kişilere kılavuzluk yapmaktadır.

Çeşitli konu başlıkları altında toplanan çok sayıda makalenin okuyucu yorumuna bırakıldığı sitede düzenli aralıklarla bilgi paylaşımı yapılmakta ve site güncel tutulmaya çalışılmaktadır. Site içerisinde yer alan konu aşlıkları arama motorları aracılığıyla kolay erişebileceğiniz şekilde düzenlenmektedir. Bununla birlikte site içerisinde yer alan arama çubuğu sayesinde de kolaylıkla bilgi almak istediğiniz konulara ulaşabilirsiniz. Bilmişler ekibi yayınladıkları yazıları seçerken ve konuyu yorumlarken okuyucu yorumlarını dikkate alan titiz bir ekiptir. Siteye üye olunmasına da imkân tanındığı görülmektedir. Yukarıda verilen siteye ulaşım sağlayacak linke tıklayıp açığınız sayfada sağ üs köşede üye giriş sekmesi yanında yer alan oluştur butonu sayesinde site takipçilerinin de kendi paylaşımlarını yapabilmeleri sağlanmaktadır. Unutmamak gerekir ki bilgi paylaşıldığı zaman değerlidir. Bu sebeple paylaşılan bilgilere değer vermenizi ve değer kazanmasını istediğiniz bilgilerinizi bu platformda paylaşmanızı dileriz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

59
11 Paylaşım, 59 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
2
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
1
Muhteşem
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
1
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Oha Oha
2
Oha
sosyofikir
Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz. admin@sosyofikir.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın