Paykwik Hizmetleri

1 dakika


30
7 Paylaşım, 30 Beğeni

PAYKWİK HİZMETLERİ

loyakart

2013 Yılından bu yana Paykwik hizmeti veren sitemiz, teknolojik gelişmelere paralel olarak hizmetlerini geliştirmektedir. Online alışverişin arttığı günümüzde kötü amaçlı yazılımlar da artmıştır. Bu nedenle E-Pin (Elektronik Kart) olarak adlandırılan Ucuz Paykwik Satın Alma seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. İnternet üzerinde sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşamanız için Misyon ve Vizyonu olan Loyakart.com, güvenilir hizmetleri ile ön plandadır.

Sitemizde Paykwik Al hizmeti verilmektedir. Euro üzerinden işlem gören kartımızın güvenilirliği üst düzeydedir. 16 haneli harfler ve rakamlardan oluşan karta sanal Paykwik satın al seçeneği ile ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, sitemizin çalışma saatleri içerisinde destek hattımıza ulaşmanızdır.

Esnekliği ve güvenilirliği ile sektörün en iyi sanal kart hizmetlerini veren sitemiz, mutlu kullanıcı sayısını her geçen gün artırmaktadır. CVV kodu olmayan ve bir yıl geçerli olan Paykwik Kartlarımız tek kullanımlıktır.

Alışveriş yapmak istediğiniz sitenin ödeme seçeneklerinde Paykwik kartı tercih ettikten sonra alışverişinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Alışverişiniz sonrasında kartınızda bakiye kalırsa, sitemizle iletişime geçerek bozdurma işlemi yapabilirsiniz. Her işlemde sizleri düşünen Loyakart.com, alışverişlerinizde daima yanınızdadır.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

30
7 Paylaşım, 30 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
4
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
2
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
2
Muhteşem
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
1
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
1
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
1
Kızdım
Oha Oha
3
Oha
sosyofikir
Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz. admin@sosyofikir.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın