Paykwik Bozdurma ve Güvenlik

1 dakika


43
10 Paylaşım, 43 Beğeni

 Paykwik Bozdurma ve Güvenlik

İnternet üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerde genellikle kredi kartları (Visa, Maestro) kullanılmaktadır. Kullanıcıya ait birçok kişisel bilgiyi barındıran kredi kartları günümüzde oldukça tehlikeli hal almıştır. İnternet dolandırıcıları sürekli olarak yeni avlarını gözlemlemektedir, gerek maddi gerekse manevi zararla verebilmektedir. Bu tür durumlarla karşılaşmamak için sanal kartlar ve ön ödemeli kartlar piyasa sunulmuştur. Bunlardan birisi olan 1Paykwik.Com Ön Ödemeli Kart sistemidir.

Paykwik Bozdurma İşlemleri

Paykwik  Kart içinde kalan tutarın müşteri tarafından geri iadesi istenmesi durumunda güncel kur değerine bağlı olarak bozum işleminden sonra kalan bakiyenin müşteriye aktarılması mümkündür. Paykwik Bozdurma öncesinde kartın içinde ki “Euro” tutarı hesaplanır, güncel Merkez Bankası Euro kuruna göre çevrimi gerçekleştirilir. Müşterilerimizin isteğine göre; müşterinin banka hesap numarasına Havale/EFT, PAPARA veya Bakiye olarak sistemimizde tutabilirler.

 

Paykwik Bozdurmada Fiyat Değişimi

İnsanlar Paykwik Fiyatları Nasıl belirlenir, nedenlerini merak eder. Çünkü kimi zaman Ucuz Paykwik kartların fiyatları değişiklik gösterir. Bu değişikliğin en önemli sebebi Paykwik kartlarının euro endeksli olmasıdır. Para piyasalarındaki hareketlilik Eruo’da ki artışa neden olduğu zaman bu Paykwik Al ‘ada yansır. Euro’da ki artış sonucunda artan Paykwik kart fiyatları, aynı şekilde Euro değerinin düşmesi ile de azalma içerisine girer.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

43
10 Paylaşım, 43 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
6
Muhteşem
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
2
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
2
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
2
Kızdım
Oha Oha
0
Oha
sosyofikir
Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz. admin@sosyofikir.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın