Özel Eğitim Platformu Neredeoku.com Açıldı

1 dakika


58
10 Paylaşım, 58 Beğeni

Özel Eğitim Platformu Neredeoku.com Açıldı

neredeoku.com

Çok değişen özel okul fiyatları hem öğrenciler hem de verileri çok farklı boyutlarda etkilemektedir. Bütün okulları listeleyen platformların bu sebeple önemi giderek artmaktadır. Yeni açılan Neredeoku.com sitesi ile kullanıcılar birçok özel okulu karşılaştırma fırsatı bulabiliyor. Anaokul, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite kademelerindeki okulları listelemesinin yanı sıra okullara ulaşabilme imkanı da sunmaktadır.

Türkiye’de en fazla özel eğitim kurumu bulunan İstanbul özel okulları başta olmak üzere bir çok ildeki özel okulları listeleyen platformda 50 binden fazla okul bulunmaktadır. Aynı zamanda eğitim alanında yayınladığı makaleler ile öğrenci ve velilere yol göstermektedir. Anaokulu kademesindeki çocuk gelişiminden, matematikle ilk tanışılan ilkokula, yüksek öğrenimin temelleri atılan ortaokuldan, kişinin kariyerini şekillendiren lise ve üniversiteye birçok eğitim makalesinin bulunduğu sitedeki makaleler uzman eğitmenler, çocuk gelişimcileri ve PDR uzmanları tarafından hazırlanmaktadır.

Doğa Koleji, Bahçeşehir Koleji, Bilfen Koleji gibi büyün özel okul gruplarının tamamını listeleyen plaform sayesinde dilediğiniz okulu daha kolay bulabileceksiniz. Özellikle Milli Eğitim Bakanlığı’nın özel okul teşvikiyle birlikte özel eğitime olan ilginin artması okullar araştırmayı daha da önemli hale getirmiştir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

58
10 Paylaşım, 58 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
0
Muhteşem
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
3
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
3
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
2
Kızdım
Oha Oha
1
Oha
sosyofikir
Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz. admin@sosyofikir.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın