Oriflame Üyelik Avantajları

1 dakika


40
8 Paylaşım, 40 Beğeni

Oriflame Üyesi Olun, %80 İndirimli Fırsatlardan Yararlanın

Kozmetik sektörünün en iyi ve en tecrübeli isimlerinden birisi olan Oriflame, 50 yılı aşkın bir süredir sunduğu kaliteli hizmet ile piyasada yer alıyor. Çok geniş bir skala içinde, farklı ihtiyaçlara cevap veren ürünler, İsveç’in bilimi ve müthiş doğası ile üretilmekte. Oriflame güzellik konusunda hassas olan kadınlara hitap eden birçok farklı kozmetik ürününü, son derece uygun fiyatlar üzerinden satışa çıkarmakta. Online bir web sitesine sahip olan firma, aynı zamanda üye olan kişilere avantajlar sunuyor.

Oriflame Üyeliğinin Getirmiş Olduğu Avantajlar

Oriflame üyelik avantajları konusunda çok değişik fırsatlar sunmaktadır. Danışmanlık olarak bilinen unvana sahip olarak, şu hizmetleri alabilirsiniz;

  • Danışmanlar, oriflame online katalog üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirebilirler. Firma, üyelerine ve danışmanlarına belli bir oranda ıskonto hakkı tanımıştı. Böylelikle çok daha ucuza kaliteli bir kozmetik ürünü elde edilebilir. Bu fırsat sadece danışmanlara özel bir şekilde sunulmaktadır. Oriflame ürünlerini, kozmetik bakım malzemelerini, daha uygun bir fiyata almanız mümkündür.
  • Başarılı bir satış gerçekleştiren ve belli bir limiti geçen danışmanlar, firma tarafından yurt dışında yollanmaktadır. Dünyanın birçok farklı yerine gitmek, burada diğer oriflame danışmanları ile tanışmak mümkün. Yaratılan sinerji sayesinde, başarılarınızı daim hale getirebilir ve daha çok para kazanabilirsiniz.
  • Farklı ülkelerden arkadaş edinmek, son derece geniş olan oriflame ailesine dahil olmak oldukça kolay. Ne kadar iyi satış yaparsanız, bu fırsatı o kadar kısa süre içinde elde edebilirsiniz.

Oriflame Danışmanı Nasıl Olunur?

Oriflame parfüm ya da diğer kozmetik ürünlerini satarak para kazanmak isteyenler, online bir şekilde başvurularını yapabilirler. Bunun için resmi siteye girmek ve kayıt oluşturmak yeterli olacaktır. 18 yaşından büyük olan herkesin bu fırsattan faydalanması mümkündür. İster tam ister yarı zamanlı olarak çalışabilme imkanının söz konusu olduğu firmada, para kazanmak çok kolay. Oriflame kasım kataloğu üzerinden ürün seçebilir, bunu çevrenizdeki kişilere satabilir, bizzat kendi ekibinizi kurarak daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Böylelikle ailenin bir parçası olarak, başarılı bir kariyeri başlatmak hiç de zor olmayacaktır.

Oriflame üyesi olmak ya da bu konuda daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

40
8 Paylaşım, 40 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
3
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
2
Muhteşem
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
2
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
1
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
1
Kızdım
Oha Oha
3
Oha
sosyofikir
Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz. admin@sosyofikir.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın