Kondosan kaliteli Çocuk Masal ve Şarkı Kanalı

2 dakika


60
11 Paylaşım, 60 Beğeni

 

Çocuk eğitmek ve yetiştirmek uzmanlık ister. Yarının büyükleri çocuklarımızın zihinsel ve kişisel gelişimleri, akademik başarıları için oluşturulmuş yazılı ve görsel kaynakların olduğunu biliyoruz. Bildiğimiz bir şey daha var ki özellikle çocuk eğitiminde başarı yakalanmak isteniyorsa daha fazla duyu organına hitap eden materyallere ihtiyaç vardır. Kondosan Youtube kanalımız böyle bir ihtiyaç sonucu ortaya çıkarak klasik resimli kitaplar ile yapılmak istenen çocuk eğitimini bambaşka bir boyuta çekmiş, eğlenceli çocuk şarkıları ve masallarını bir bütün içinde animasyon desteğiyle birlikte sunarak çocuklarımıza öz bakım becerisi kazandırmayı amaçlamıştır. Gerek kanalımıza abone olan ve sosyal medyada bizi takip eden anne ve babaların olumlu mesajları gerek videolarımız altına yapılan bizi yüreklendirici yorumlardan anlaşılacağı üzere uzman pedagoglar ile birlikte hazırlayarak istifadenize sunduğumuz kanalımız, misyonu çizgisinde hareket ederek çocuklarımıza öz bakım becerisi kazandırma ve ritmik sayıların öğretilmesi gibi akademik anlamda ilerleme kaydettirmiştir.

Dünya Klasikleri Kondosan Kanalında

Türkiye’nin en yeni ve kaliteli içeriklere sahip olan Kondosan Youtube kanalımızda eğlenceli çocuk şarkılarının yanında Bremen mızıkacıları, rapunzel, kırmızı başlıklı kız, sindirella gibi tüm dünyada kabul görmüş ve klasikleşmiş çocuk masalları ile birlikte harfler, şekiller ve renkler gibi temel eğitimde gerekli bilgilerin verilmesi amaçlanmaktadır. Kanalımızda yayınlanan tüm çocuk şarkıları, masallar ve çizgi diziler kurgu, seslendirme, müzik ve işlenen konular bakımından pedagog ve eğitim uzmanlarının tavsiye ve yönlendirmesi ile geliştirilmekte ve takip edilmektedir. Yapılan araştırmalar özellikle çocuklarda öğrenme sürecinin şarkılar ve görsellere dayalı materyaller üzerinde daha kalıcı ve hızlı olduğunu ortaya koymaktadır. Kondosan Youtube kanalı olarak çocukların sakinleşmelerini ve algılarının açılarak öğrenmeye istekli hale gelmelerini sağlama adına özel olarak seçilen müzik frekanslarının desteklediği çocuk şarkıları ile çocuk masallarını özel diyaloglar ile pekiştirerek anne ve babaların beğenisine sunduk. Videolarımızı izleyen çocukların kısa sürede etkili ve kalıcı bir öğrenme sağlamalarını, dahası bunu yaparken eğlenmelerini amaçladık.

Kondosan Youtube kanalımıza buradan abone olup çocuğunuzun eğitim ve gelişimi ile yakından ilgili özel videolarımızı takip edebilir, facebook ve ınstagram gibi sosyal medya araçları ile yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

60
11 Paylaşım, 60 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
1
Muhteşem
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
0
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
3
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
3
Kızdım
Oha Oha
1
Oha
sosyofikir
Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz. admin@sosyofikir.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın