Özel Franke Narlıdere Servis Merkezi

1 dakika


49
9 Paylaşım, 49 Beğeni

Özel Franke Narlıdere Servis Merkezi

buzdolabı

Teknolojik yeniliklerin hayatın her alanında kendisini gösterdiği bilişim ve teknoloji çağında buzdolapları artık sıradanlaşmış teknolojiler olarak görülür. Ancak bir evin en olmazsa olmaz elektronik aygıtı buzdolaplarıdır. Her evin en temel gereksinimlerinin temel yapı taşlarından birisi olan buzdolaplarında fiyat ve performans dengesi açısından en iyi olan Franke yoğun olarak tercih ediliyor.

Tüketicinin ihtiyaçlarına odaklı özel teknoloji ve fonksiyonları ile piyasaya sunulan Franke buzdolabı modellerinin herhangi birisinde yaşanabilecek sorunlar için Narlıdere ilçesi genelinde Franke Servis Narlıdere merkezine başvuruda bulunulabilir.

Buzdolabı teknolojisi alanında ihtisas sahibi ve deneyimli teknisyenlerden oluşan bir teknik kadrosu bulunan Franke Servis Narlıdere merkezi, uzun yıllara dayanan hizmet süresi boyunca birbirinden kaliteli çalışmalara imza atarak, ciddi bir referans listesine sahip olmuştur. Günümüz Franke teknolojisini de yakından takip edip, bu gelişmeleri tüketicilere sunacağı özel servis hizmetlerine başarıyla entegrasyonlarını sağlıyor.

Bu gibi müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile her zaman arıza onarım sonrası süreçte tüketicilerin memnun kalacakları bir kullanım performansına sahip olabilmeleri sağlanıyor. Üstelik her zaman tüketici odaklı servis çözüm anlayışı ile yapılan çalışmalar dahilinde ekonomik ve kaliteli çözümler sağlanıyor.

Bu hizmet anlayışı dahilinde de özellikle orijinal Franke buzdolabı yedek parçası kullanımından, her müdahaleye ilişkin 1 yıllık garanti desteğine kadar pek çok farklı sektöre dünya standartlarını getiren hizmetleri bulunuyor. Bu sayede tüketicilerin bütçelerin uygun ve aynı zamanda da kaliteli bir özel buzdolabı servisi hizmeti alabilmesi sağlanıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

49
9 Paylaşım, 49 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
1
Muhteşem
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
0
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
3
Kızdım
Oha Oha
2
Oha
sosyofikir
Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz. admin@sosyofikir.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın