Medikal Sağlıkta Öncü Hizmet

2 dakika


43
9 Paylaşım, 43 Beğeni

Medikal Sağlıkta Öncü Hizmet

Yoğun yaşam tempoları ve beraberinde gelen stres etmeni kadın ya da erkek herkesin cildinin zamanla yorulmasına ve yorulmasına neden olmaktadır. Bu cilt yorgunluklarının ameliyatsız tedavi yöntemleriyle yenilenmesi uygulamaları hydrafacial mersin ayrıcalığıyla sağlanmaktadır. Alanında uzman Dr. Sultan Karakucak ve Dr. Mustafa Karakucak öncülüğünde yapılacak olan tazelenme işlemleriyle, yaşama çok daha estetik ve sağlıklı devam edebilmek mümkündür.

  A’dan Z’ye Tedavi

Medikal sağlık ihtiyaçlarında A’dan Z’ye pek çok tedavi hizmetinin yer aldığı hizmet kapsamında; akne ve sivilce izleri tedavisi, ameliyatsız yüz germe, Icon lazer, lazer epilasyon, kırışık ve kök hücre tedavisi, terleme tedavisi ve leke tedavisi gibi pek çok medikal sağlık uygulaması ihtiyacına hydrafacial mersin farkıyla erişilebilir. Bunun yanında; soğuk lipoliz, mezoterapi, el ve ayak bakımı ve vücut sıkılaştırma gibi birbirinden farklı medikal ihtiyaca da aynı çatı altından hizmet karşılığı sağlanabilir.

 

Bunlara dahil olarak; yaşlılık belirtilerinde önemli bir belirleyici olan yüz ve el kırışıklıkları tedavileri de aynı çatı altından güven temeliyle elde edilebilmektedir. Bu bağlamda, dünya genelinde uygulanan bir medikal tedavi yöntemi olan iğnesiz yöntem de coollifting mersin ayrıcalığıyla her cilde uygun olarak gerçekleştirilir.

  Hydrafacial Faydaları        

Cilt yorgunluklarını ve nemlilik sıkıntılarını gidermek için uygulanan hydrafacial uygulaması ile, çok daha sağlıklı ve canlı yüz görünümlerine sahip olunabilir. Bununla birlikte; kırışıklıklar ve ince çizgilerin tedavisinde, sivilce ve leke tedavisinde, siyah nokta temizlenmesinde ve cildin canlandırılmasında hydrafacial mersin aracılığı ile sağlıklı uygulamalar dahilinde birden çok cilt ihtiyacı karşılanabilir. Güzel ve zinde bir cilt görünümü ve çok daha fazlası seçkin medikal sağlığı uygulama hizmetiyle kısa sürede elde edilir.

 

Benzer nitelikte; yağlı cilt yapılarının tedavisinde ve gözeneklerin tedavisinde de önemli oranda fayda sağlamakta olan hydrafacial, pek çok cilt problemini sağlıklı adımlar dahilinde geride bırakmaktadır. Ayrıca; her yaş grubuna kolaylıkla uygulanabilen bu yöntem ile birlikte, kadı ya da erkek herkes rahatlıkla fayda sağlayabilir. Pürüzsüz bir görünümün sağlanma yöntemi olan hydrafacial, cildin canlanmasında ve yenilenmesinde önemli paya sahip bir medikal tedavi yöntemi olmaktadır.

 

 İğnesiz Mezoterapi

           İğnesiz mezoterapi olarak nitelendirilebilen coollifting uygulamaları, her cilt yapısına uygun olarak gerçekleştirilir. Yaş sınırlaması da bulunmayan bu yenilenme tedavisi işlemi, cilt altına oksijen ve özel jel enjekte edilmesi yöntemiyle uygulanmaktadır. Uygulama sırasında damarların gevşetilmesi ve kan akışlarının hızlanması adımlarıyla birlikte cildin kısa sürede canlanmasına katkı sağlanmış olur. Her yaş grubuna kolaylıkla uygulanabilen sağlıklı hizmet coollifting mersin farkıyla sorunsuz olarak gerçekleşir.

 

Dudaklar ve göz çevresi başta olmak üzere, alın ve yanaklarda uygulanmakta olan yenilenme yöntemi, dekolte ve boyun bölgelerinde de kullanım alanına sahiptir. Sağlıklı bir cildin en yakın adresi olan coollifting mersin, tüm bu uygulamaları en yeni teknolojik ekipmanlar dahilinde sunmaktadır.

 

Detaylı bilgi için www.karakucakklinik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

43
9 Paylaşım, 43 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
3
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
2
Muhteşem
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
2
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
1
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
1
Kızdım
Oha Oha
3
Oha
sosyofikir
Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz. admin@sosyofikir.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın