LG Servis Karşıyaka

1 dakika


32
9 Paylaşım, 32 Beğeni

LG dünyanın her yerinde hem ev teknolojileri hem de iklimlendirme teknolojileri alanında en fazla tercih edilen markaların başında geliyor. Çevreci ve tasarruflu teknolojileri ile birlikte oldukça yüksek verimlilikte bir kullanım performansı sunması nedeni ile tercih edilen LG markalı akıllı televizyonlar ve klimalar ile her alanda en yüksek konfor standartlarının oluşturulabilmesi mümkün oluyor. Geniş ve üstün özelliklere sahip olan LG markalı kombi cihazlarında kullanıcıların yaşayabilecekleri arızalar ile ilgili olarak LG Servis Karşıyaka merkezi tarafından haftanın her günü kesintisiz servis hizmeti sunuluyor. Özellikle de uzman personeller tarafından sunulan servis hizmetleri dahilinde kullanıcıların akıllı televizyonlarında ya da klimalarındaki sorunların kısa zaman dilimleri içerisinde giderilebilmesi mümkün oluyor.

lg telefon

Uzman personellerin en güncel LG akıllı televizyon ve klima modellerine ilişkin olarak teknik bilgi ve olası arızalanmalarına karşı teknik deneyime sahip olmaları sayesinde en uygun ve en doğru müdahaleleri kısa sürede gerçekleştirebiliyor. Her zaman maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı dahilinde LG akıllı televizyon ve klimalardaki arızaların giderilmesi için arızalı parçalarda değişim işlemleri orijinal yedek parçalarla yapılmaktadır. Bu şekilde cihazların LG’ nin üstün teknolojik performansını arıza onarım müdahaleleri sonrasında da koruyabilmesine yardımcı oluyor. Bu şekilde günümüzde LG markalı klima ve akıllı televizyonların kullanım ömrünün daha uzun olması sağlanabiliyor. LG markalı klima ve televizyonlar hakkındaki her şeyle ilgili özel servis hizmetlerine https://www.servislg.com web adresinden ulaşılabiliyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

32
9 Paylaşım, 32 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
2
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
2
Muhteşem
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
1
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
1
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Oha Oha
2
Oha
sosyofikir
Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz. admin@sosyofikir.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın