En İyi Video Oynatıcı Programları İndirin

1 dakika


57
11 Paylaşım, 57 Beğeni

Video oynatıcı programları bilgisayar kullanıcıları tarafından en fazla ilgi gören programlar arasında yer alıyor. Video oynatıcıları kendi içerisinde farklı özelliklere sahip olabilecek şekilde geliştiriliyor. Video oynatıcısı programları arasından seçim yapmadan önce hangi amaca uygun bir program aradığınızı belirlemiş olmanız gerekiyor.

K-Lite Codec Pack

K-Lite Codec Pack adlı video oynatıcı programı kullandığınız zaman herhangi başka bir codec paketi kurmanıza gerek kalmaz. K-Lite Codec Pack’i indirip kullanmaya başladığınız zaman aynı zamanda izlediğiniz film ve dizilere altyazı da ekleyebilirsiniz.

VLC Media Player
VLC Media Player, bir diğer popüler video oynatıcısıdır. Günümüzde en fazla kullanılan video oynatıcıları arasında bulunan VLC Media Player tamamen ücretsiz bir programdır. Son derece modern bir arayüzü olan VLC Media Player, düşük sistem kaynağı tüketimine sahip bir programdır.

BSPlayer

BSPlayer, daha çok film ve dizi izlemeyi sevenlerin tercih ettiği bir video oynatıcısıdır. Video oynatıcıları arasından seçim yapmak istiyorsanız bu programların en güncel sürümlerini indirmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Ayrıca indirme işlemini yapacağınız internet sitesinin güvenilir olması da son derece önemlidir.

Yukarıda bahsedilen yazılımların hepsini görmek, inecelemek ya da indirmek istiyorsanız tıklayın.
Aksi takdirde sisteminize virüs bulaştırabilir ve sisteminizin güvenliğini tehlikeye atabilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarınıza en uygun olabilecek video oynatıcısı bulabilmek için farklı video oynatıcılarını karşılaştırabilirsiniz. Sisteminize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan oynatıcıları bulduğunuz zaman film, dizi ve videolarınızı izlemeye başlayabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

57
11 Paylaşım, 57 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
1
Muhteşem
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
0
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
3
Kızdım
Oha Oha
2
Oha
sosyofikir
Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz. admin@sosyofikir.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın