3Ds Max Türkçe Eğitim Videoları Arşivi İndir !

2 dakika


63
12 Paylaşım, 63 Beğeni

3ds Max Nedir? Ne İşe Yarar?

3ds max işte o mükemmel program.. Diğer bir yandan 3d Studio Max’ta deniyor. Autodesk firmasının göz bebeği olan bu program  üç boyutlu tasarım, modelleme ve animasyon oluşturulmak için kullanılır.  Çok ileri düzeydeki grafik teknolojisi sayesinde inanılmaz modellemeler 3 boyutlu tasarımlar hatta animasyonlar hazırlayabilirsiniz.

3dmax videolu dersler

3ds Max Nedir? Ne İşe Yarar?

3D Studio Max programı, her türlü üç boyutlu modelin hazırlanması ve hareketli animasyonlarının hazırlanması için kullanılabilir. Animasyon ve film efekti hazırlamada etkin bir biçimde kullanılan 3ds Max programı Türkiye’de reklamcılık sektöründe de kendisine yer edinmiştir.

3ds Max Nasıl Kullanılır?

3ds Max programı, kullanım açısından sektörde kullanılan diğer programlarla benzerlik taşımaktadır. Oldukça detaylı bir kullanıma sahip olan bu program modellememateryal kaplamaışıklandırmakameraanimasyon hazırlama gibi çeşitli temel adımlarla kullanılabilir. 3ds Max kullanımında her bir aşama oldukça detaylı süreçler içerdiğinden büyük animasyon şirketlerinde her aşama için alanında uzmanlaşmış ekip üyeleri yer alabilir. Ülkemizde ise genellikle tasarımın her adımı tek bir kullanıcı tarafından yapılmaktadır.

Türkçe 3Ds max dersi mi ?

Evet sizler için Yakın Kampüs’le görüştük ve 3dmax derslerinin bir kısmını sizler için zip dosyası haline getirdik. Buradaki amaç tamamen iyi niyetle sizler için her zaman internet olmayan ortamlarda izleyebilmeniz açısından Yakın Kampüs’ün en iyi 3dmax türkçe derslerini derledik ve yaklaşık 45-50 videoluk bir kısmını siz değerli okurlarımla paylaşıyorum. Sizler de tek tıklama ile dosyaları bilgisayarınıza indirebilir. İnternet olmayan ortamlarda bile kullanabilirsiniz.  Bu 50 video’luk dev arşive ek olarak Yakın Kampüs kendi youtube kanalında sizler için videolar çekmeye, sorularınızı yanıtlamaya devam ediyor olacak. Yakın Kampüs Youtube Kanal’ına buradan ulaşabilirsiniz.

Yaklaşık Boyut 2.4 GB

Güvenle Hemen İndir(87)

 

 

Önemli Uyarı : Arşivdeki videolar youtube’den alınmıştır. Evde veya işte her zaman interneti olmayan insanlar için tek linkte tüm dersleri indirebilmeleri adına hazırlanmıştır.  Eğer eğitim videolarınızla ilgili bir telif hakkı söz konusu ise lütfen admin@sosyofikir.com’a mail atabilirsiniz. 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır. Bu eğitim videoları ile ilgili gerekli izinler Gökçe Gün hocam ve Yakın Kampüs Eğitim Kanalından alınmıştır.

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

63
12 Paylaşım, 63 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
2
Muhteşem
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
1
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
3
Kızdım
Oha Oha
2
Oha
sosyofikir
Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz. admin@sosyofikir.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın