Gerçek bilgiler Burada! İyifikir

1 dakika


44
10 Paylaşım, 44 Beğeni
iyi fikir
iyi fikir

iyi fikir girişimci ve iş yeri açmak isteyen kişiler için bilgiler sunmaya çalışan, mümkün mertebe kısa ve öz anlatım yolunu tercih etmeye çalışmış genç bir web sitesidir. Ekonomik veriler hakkında ve şirketler hakkında piyasa da uzman analistlerin yapmış olduğu yorumları iyi fikir üzerinde görmek mümkün olabilir.

Gerçek bilgiler Burada!

Sadece bir alana hizmet vermeyen web sitesi, emekli olduktan sonra boş kalmamak için evde zamanını değerlendirip bir kaç kuruş da kazanayım düşüncesindeki kişilere bile yardımcı olmaya çalışır. Vermiş olduğu ek iş bilgileri sürdürülebilir ve herkes tarafından uygulandığında kolaylıkla gelir elde edilebilecek gerçek bilgilerdir. bir çok web sitesi gibi arama başlıkları ve içerikleri belli anahtar kelimesi üzerine yoğunlaştırıp yanıltıcı bilgiler sunmadan hizmet vermektedir.

Hobi amaçlı bir kaç yazarın katılımı ile daha da şenlenen site her geçen gün hizmet verdiği kullanıcı sayısı artarak devam etmektedir. iyi fikir dükkan açmak isteyen kişilerin uğrak adresi olmak için elinden geleni yapmaya devam edecektir.

kimse yattığı yerden para kazanamaz. Kazanılacağını iddia edenler unutmasınlar bedava peynir fare kapanında olur.” Hal böyle olunca insanları yattığı yerden sadece ufak tefek sermayeler koyarak zengin edeceğiz gibi yalanlar söyleyenler çıkar. Çiflikbank buna bir örnek olabilir binlerce mağduru var. Sizde kolay yoldan para kazanmaya çalışırken birilerinin oltasına balık olup kandırılmayın. İyi fikir gibi doğru bilgi veren web sayfalarını dolaşarak oluşabilecek şaşırtmalardan kurtulabilirsiniz.

 

site ziyareti için: https://www.iyifikir.gen.tr


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

44
10 Paylaşım, 44 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
1
Muhteşem
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
0
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
3
Kızdım
Oha Oha
2
Oha
sosyofikir
Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz. admin@sosyofikir.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın