Temmuz 2018 En İyi Blog Yarışması Birincisi Mavisapkalikiz.com :)

1 dakika


80
23 Paylaşım, 80 Beğeni

Evet arkadaşlar 4 Temmuz’da bir yarışma başlatmıştık. Bu yarışmada Temmuz ayının en iyi blogunu belirledik. 9 Temmuz’da başlayan yarışma bugün geldiğimiz 17 Temmuz tarihinde sonra erdi.  13 Kaliteli blogun katılımları ile gerçekleşen bu anketimize 80 kişinin katılımıyla bir oylama gerçekleştirdik. Herkesin tek bir oy hakkı bulunuyordu. Ve Bugün 17 Temmuz’da yarışmamız sona ermiş bulunuyor. 4 Temmuz’da başlattığımız anketimize ve yarışma bilgilerine ulaşmak için lütfen burayı tıklayınız.

 

ayın blogu

Yapılan anketin sonucuna göre oyların %52 ‘sini alan mavisapkalikiz.com blogu yarışmayı kazanmıştır.

Kendi blogundaki hakkında kısmına göz attık  ve şu metni bulduk. Sizinle de paylaşmak istedik kazanan blogumuzu daha iyi tanımanız için

Hoşgeldiniz. Ben Mavi Sapkalı Kız bloğunun yazarı, genç bir anneyim. Araştırmayı, farklı insanlarla iletişim kurmayı ve tabi ki her kadın gibi kendine bakmayı seven bir insanım. Araştırmalarımı ve deneyimlerimi insanlarla paylaşmayı seviyorum. Ve tabi ki bir çok blogger gibi yazmayı da çok sevdiğim için bu dünyaya adım attım. Her kadın gibi ben de gündelik hayatımı kolaylaştırmak, insanların tecrübelerinden faydalanmak için bir çok bloğu takip ediyorum. Bu bloggerlardan birisi de neden ben olmayayım dedim. Henüz oldukça yeni olan bloğumda güzellik, bakım, moda, makyaj ve yemek tarifleri gibi bayanları yakından ilgilendiren konulara yer veriyorum. Bu yüzden de sloganım “Kadına Dair Herşey”. Yazılarımı kendi tecrübelerime de dayanarak titiz bir araştırma neticesinde yazıyorum.

Ben kendisini tebrik ediyorum. Ve blogumuzun içerisinde Temmuz Ayı En İyi Siteleri arasında birincilik alan mavisapkalikiz.com blogunu tebrik ediyorum.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

80
23 Paylaşım, 80 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
2
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
1
Muhteşem
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
4
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
4
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
2
Kızdım
Oha Oha
2
Oha
sosyofikir
Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz. admin@sosyofikir.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın