Gençler Bugün Konu Kitap

1 dakika


37
9 Paylaşım, 37 Beğeni

Gençler Bugün Konu Kitap

Arkadaşlar herkese selamlar. Biliyorsunuz burada internet üzerinden yaşadığım tecrübeleri paylaşıyorum. O yüzden sizlerle online kitap siparişi verdiğim ve benim yeni gördüğüm bir siteyle alakalı düşüncelerimi paylaşacağım.

Kız arkadaşım Elif Şafak’ı yıllardır takip ediyor. Bana sürekli onun kitaplarından alıntılar gönderir. İmza günü olursa gitmeye çalışır. Ben de onda olmayan bir kitabını alıp sürpriz yapmak istedim. Diyecekseniz ki madem bu kadar seviyor, bütün kitapları neden yok? Çünkü Ustam ve Ben kitabını işyerinden bir arkadaşına vermiş ve o da getirmemiş. Bana bu konuyu anlattığından beri kitabı almak aklımdaydı ve sonunda araştırmaya başladım. Eserin adını vermiş olmam bir Kitap satın al tavsiyesi olarak anlaşılmasın. Ben hiç Elif Şafak okumadım okumam da

Kitabı alacağım ama hem bütçem sarsılmasın hem de zarar gelmeden teslim edilsin istiyorum. Yazdım Google’a, tek tek siteleri inceledim. Daha önceki yazılarımı okuyanlar bilir, ben tasarım konusunda takıntılıyım. Neyse, bir tane site gözüme çarptı Kitapkaravani.com diye bir ad var. Kız arkadaşımla bizim hayalimiz bir karavan alıp sahil şeridinde dolaşmak. O yüzden siteye bir sempatim oldu. Sonra baktım sağlam bir yere benziyor. Baya o bilindik sitelerdeki kadar çok seçenek var. Benim gibi kredi kartı olmayıp Kapıda ödeme kitap almak isteyenlere de hitap ediyor. Dedim, aranan kan bulunmuştur.

Sitenin kullanımı da çok basit. Hayatınızda ilk kez bir siteden ürün alıyor olsanız bile kolayca işinizi haledersiniz emin olun. Öyle sayfalar dolusu kişisel bilgi de istemiyorlar. Birkaç dakika içinde bütün bilgilerimi yazdım diyebilirim. Verdim siparişi ve mail adresine hemen bilgi geldi. Ben sipariş verdiğimde sabah saat 10:00 falandı. Saatini hatırlamıyorum ama aynı gün öğleden sonra siparişin kargoya verildiğine dair bir mail daha aldım.

Ertesi gün kargo geldi. Kitabı güzelce sarıp yollamışlar. Kontrol ettim , hiçbir sıkıntı yok. Ödememi yaptım. Kitap şimdilik çekmecemde duruyor. Haftaya kız arkadaşımın doğum günü. Umarım kitabı o zaman kadar kendisi alıp sürprizimi bozmaz.

Evet arkadaşlar. Sonuç olarak içtenlikle söyleyebilirim ki kitap karavanı üzerinden sipariş verebilirsiniz. Ben her aşamasını gören biri olarak, sorun yaşamadığımı söyleyebilirim.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

37
9 Paylaşım, 37 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
2
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
1
Muhteşem
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
1
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Oha Oha
2
Oha
sosyofikir
Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz. admin@sosyofikir.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın