En İyi Notebook

1 dakika


27
7 Paylaşım, 27 Beğeni

En İyi Notebook

Çağımız teknolojisi bilgisayarların günümüzde en çok kullanılan çeşidi notebook bilgisayarlardır. En iyi notebook bilgisayar seçiminde en önemli unsur notebooku ne için kullanacağınızdır. Notebooku ev, ofis veya oyun gibi hangi sebep ile kullanacağınız en iyi notebook seçiminde en önemli kriterdir. Eğer notebooku ev ortamında internette surf yapmak, film izlemek, müzik dinlemek gibi günlük ihtiyaç için kullanacaksanız çok fazla para vermeden basit bir notebook alabilirsiniz. Fakat işiniz gereği grafik ve mühendislik programları için kullanacağınız bir notebook satın alacaksanız yeni nesil işlemcilere sahip daha kaliteli ve üstün özellikli bir notebook almalısınız. Notebooku kullanım amacınızı belirledikten sonra özelliklerine göre en iyi notebook seçimine geçebilirsiniz.

En İyi Notebook Nasıl Seçilir?

En iyi notebook seçimi için kullanım amacınızı belirledikten sonra notebookta bulunan parçalara göre seçim yapmalısınız. Notebooklarda en çok dikkat edilmesi gereken konu işlemcidir. En iyi notebook için tercihiniz intel i3, i5, i7 işlemcilerden biri olmalıdır. AMD ucuz bir işlemcidir fakat intel kadar iyi bir performansa sahip değildir. İşlemci hızı 2 üzeri, ekran kartı 1 gb, veri aktarma hızı 128 bit üzeri, sabit disk kapasitesi 500 gb üzeri olmalıdır. HDMI çıkışlı bir televizyonunuz varsa ve büyük ekranda film izlemekten hoşlanıyorsanız notebook üzerinde HDMI çıkışı olmasına dikkat etmelisiniz. Fotoğraf makinesi ve cep telefonları gibi cihazların kartlarını okuyan kart okuyucu bulunması da oldukça önemlidir.

En İyi Notebook Nereden Alınır?

Notebook satın alacağınızda iyi bir piyasa araştırmasına girersiniz. Almak istediğiniz marka ve modele göre notebook fiyatlarını değerlendirirsiniz. Notebook özelliklerine ve performansına göre de fiyat farklılıkları olur. Notebook fiyatlarının piyasaya göre internet satış sitelerinde daha uygun olduğunu görürsünüz. En iyi notebook için https://www.incehesap.com/blog/2018-yili-ocak-ayinin-en-iyi-notebook-bilgisayarlari/  internet sitesinden faydalanabilirsiniz. Sitede her marka ve modelde notebook güvenli ve garantili satış prensibi ile sunuluyor. Her notebook özellikleri ile detaylı olarak tanıtılıyor. İstediğiniz özelliklerdeki notebooku bu siteden çok uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile alabilirsiniz. Online yardım imkanından faydalanarak en iyi notebook konusunda bilgi alabilirsiniz.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

27
7 Paylaşım, 27 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
1
Muhteşem
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
0
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
3
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
3
Kızdım
Oha Oha
1
Oha
sosyofikir
Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz. admin@sosyofikir.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın