Seçtiğiniz fotoğrafa göre en büyük sorununuzu söylüyoruz !

Aşağıdaki fotoğraflardan herhangi birini seçiyorsunuz ve sonrasında fotoğraflara göre en önemli sorununuzu söylüyoruz. :) 1 dakika


77
13 Paylaşım, 77 Beğeni

Seçtiğiniz fotoğrafa göre en büyük sorununuzu söylüyoruz !

Oluşturuldu
 1. Test Sonuçları

  Yalnızlık

  Seçtiğin fotoğrafa göre senin en büyük sorunun yalnızlık! İlişkilerine her zaman çok değer verdin. Ve bu ilişkilerdeki sorunlar bazen canını çok yaktı. Zamanla yalnızlaştın. Bazen bu senin seçimin oldu, bazense bir mecburiyet. Hayatında birilerinin olmasını hep istiyorsun, yalnızlık hiç sana göre değil. Böyle olduğunda, kendini yalnız hissettiğinde, canın gerçekten çok sıkılıyor. Ama bize soracak olursan bu sorunla başa çıkmayı öğrenmelisin. İnsan aslında yalnız dünyaya gelir, her ne kadar kabul etmek zor olsa da durum böyledir. Hayatında sevdiğin insanlar olsun tabii, ancak olmadığında da buna ekstra üzülmemelisin.

  Sonuçları Paylaş
 2. Test Sonuçları

  Asosyallik!

  Seçtiğin fotoğrafa göre senin en büyük sorunun asosyallik! İnsan içine karışmak, ya da tanıdıklarınla vakit geçirmek sana hiç iyi gelmiyor. Hiç tercih ettiğin bir durum değil. Sana kalsa, bütün gün evde öyle oturursun, internette dolaşırsın falan. Ama bu durum pek de iyi değil. Azıcık insan içine karış, hayatı keşfet. Fena mı olur yani?

  Sonuçları Paylaş
 3. Test Sonuçları

  Aşırı stres!

  Seçtiğin fotoğrafa göre senin en büyük sorunun aşırı stres! Kendine hep bir şeyler dert ediyorsun, üstünde çok fazla yük var. Bu durum, seni biraz geriyor. İş hayatında ya da eğitiminde olabilir, bunu bilmiyoruz. Ancak sorunlara fazla tepki verdiğin de bir gerçek. Biraz daha sakinleşmelisin. Kafandaki o problemlerden kaçman, uzaklaşman gerek.

  Sonuçları Paylaş
 4. Test Sonuçları

  Ailevi sorunlar

  Seçtiğin fotoğrafa göre senin en büyük sorunun ailevi sorunlar yaşaman! Aile kavramı senin için çok önemli. Her zaman huzurlu ve mutlu bir ailenin hayalini kurdun. Bunu anlayabiliyoruz. Bir derdin olduğunda paylaşabileceğin ilk insanlar, ailendekiler oluyor genelde. Sana göre, aranızda ciddi bir anlaşılamama sorunu olabilir. Fakat bunu da unutma karşı taraf da aynısını düşünüyor.

  Sonuçları Paylaş
 5. Test Sonuçları

  Sağlık Sorunları !

  Seçtiğin fotoğrafa göre senin en büyük sorunun sağlık! Çeşitli sağlık problemlerin olabilir, öyle değilse de sağlıklı bir hayat sürmek senin için en önemli şeylerden biri. Açıkçası çok da haklısın. Kendine çok dikkat etmelisin, hem beden hem de ruh sağlığını koruman gerekiyor. Malum her şey kafada başlıyor aslında!

  Sonuçları Paylaş
 6. Test Sonuçları

  İnsanlar tarafından anlaşılmamak!

  Seçtiğin fotoğrafa göre senin en büyük sorunun insanlar tarafından anlaşılmaman! Aslında sen bu konuya biraz fazla takılmışsın, yoksa bu herkesin problemlerinden biri. Hayatındaki sorunların kaynağı, sana göre anlaşılmamak. Sen insanlara iyi niyetle yaklaşıyorsun, fakat onların empati kurmamaları ilişkinize zarar veriyor. Böyle durumlar normal aslında.

  Sonuçları Paylaş

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

77
13 Paylaşım, 77 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
3
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
3
Muhteşem
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
2
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
2
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
1
Kızdım
Oha Oha
0
Oha
sosyofikir
Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz. admin@sosyofikir.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın