Özel Tasarım Kolye Ve Yüzükler Bir Tık Uzağınızda

2 dakika


68
12 Paylaşım, 68 Beğeni
Özel tasarım pırlantalar bir çok kişinin hayallerini süsleyen çok özel ve şık hediyelerdir. Şimdi sizlere Ziya Görel tarafından 1974 yılında kurulmuş olan bir firmadan bahsedeceğim. Özel mücevher tasarımları İstanbul/Şişli’deki mağazalarında özel olarak üretiliyor ve tüm orjinalliği ile sizinle buluşuyor. Özel tasarım deyince aklınıza gelenlerinde ötesinde butik mücevher mağazası olan mercanziyagoral.com’da sizler için özel tasarım pırlanta, yüzük, küpe ve kolye koleksiyonlarının yanı sıra, kişiye özel tasarım, müşterilerin değerli taşları ile isteğe göre üretim bizim güçlü yanımızı oluşturuyor.
Pırlanta aşıkları için özel tasarım pırlanta kolyeler ve yüzükler, her zaman parıltıyı ve sahne ışıklarını sizin üzerinizde tutar.
Özellikle sizlere anlatmak istediğim nokta siz değerli kullanıcıların kendi çizmiş veya çizdirmiş oldukları tasarımları birebir altın, pırlanta ve değerli taş (yakut, zümrüt, safir) vb yaptırabilirsiniz.
Ziya Görel beyin firması ile biraz daha detaylara inelim istiyorum.

Ziya Göral, İTÜ Yüksek Makine Mühendisliği’nden mezun olduktan ve 4 sene makine mühendisliği yaptıktan sonra 1974 yılında Şişli’de kurduğu Mercan Ziya Göral, günümüzde hala aynı yerde faaliyetine devam etmektedir. Kurulduğumuz ilk günden beri belli prensip ve ilkelere bağlı olarak hem iç hem de dış müşterilerimizle, kısaca tüm çalışma çevremizle dürüst ve açıksözlü bir şekilde, güven ortamı oluşturarak çalışmaya devam ediyoruz çünkü insanların en iyi, güven ortamında çalıştığına inanıyoruz. İşimiz için doğru ve kaliteli ürünü uygun fiyata, iyi servisle satmanın hem bizi hem de iş yaptığımız çevreleri geliştireceğine inanıyoruz.

 

Mağazamızda ağırlıklı olarak ve güçlü yanımız olan pırlanta taşlı ürünler 18 ayar altın üzerinde beğeninize sunuyoruz. Tüm ürünlerimizi çok özel el işçiliğinde kendi bünyemizde imal ediyoruz. Kısaca toptancı üstü ilk el üretim yapan bünyemizin esnek yapısıyla kişiye özel üretim, özel sipariş ve kişisel çözüm sunmak bizim güçlü yanımızı oluşturuyor. Bu ürünlerin yanı sıra 14 ayar muhtelif taşsız altın ürün çeşitlerini de Şişli’deki mağazamızda bulabilirsiniz.

 

Hızla değişen moda trendleri aynı hızla mücevher tasarımlarına da yansıyor ve günümüzde giyimdeki moda trendleri ile mücevher trendleri birbirinden ayrılmaz hale gelmeye başladı. Biz bu sinerjinin gelecekte mücevher tasarımlarını daha da etkileyeceğini düşünüyor, tüm moda trendlerini çok yakından takip etmekle kalmayıp, gelecekteki mücevher akımlarına da öncü olmayı ve müşterilerimize ilk sunan firma olmayı hedefliyoruz.

Neden Biz?

– İlk el üretici olduğumuzdan maliyet avantajımızı müşterilerimize uygun satış fiyatı olarak yansıtıyoruz. Yüksek kaliteli ve çok özel el işçilikli ürünleri uygun fiyata satma gücümüzü hem sektörü hem de yaptığımız işi 1974’den beri çok iyi bilmemize borçluyuz.

– Dinamik ve yenilikçi kadrosuyla kişiye özel tasarım/hizmet, hızlı ve etkili karar verme ile müşteri memnuniyetini çok daha yukarı çekmek için güçlü bir arzu duyarız.

– Hem müşterilerimize hem de birbirimize karşı dürüst ve açıksözlü davranırız ve dürüstlüğü vazgeçilmez bir hayat felsefesi olarak benimseriz.

 

– İnsanların en iyi güven ortamında çalıştığına inandığımızdan bulunduğumuz ortamlarda karşılıklı yüksek güven ortamı sağlamaya çalışırız.

 

– Hem başarılarımızdan hem de başarısızlıklarımızdan ders çıkarır sürekli gelişim ilkesine sonuna kadar inanırız.

Sizde pahalı pırlanta kolye yaptırmak için  isterseniz.

Sizlerde bu değerli firmayı ziyaret etmek ve bir an önce hayallerinize kavuşmak isterseniz hepinizi www.mercanziyagoral.com   ‘a bekliyorum 🙂


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

68
12 Paylaşım, 68 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
3
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
2
Muhteşem
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
2
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
1
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
1
Kızdım
Oha Oha
3
Oha
sosyofikir
Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz. admin@sosyofikir.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın