Özel Electrolux Teknik Servis Hizmetleri

1 dakika


52
11 Paylaşım, 52 Beğeni

Özel Electrolux Teknik Servis Hizmetleri

Sağlam ve uzun ömürlü çamaşır makinesi dendiğinde akla gelen ilk markalardan olan Electrolux, ülkemizde ciddi bir kullanıcı sayısına ulaşmaktadır. Dünyada hala kullanılan ve ülkemizde de hak ettiği ilgiyi göremeye devam eden Electrolux’ün ülkemizdeki tek sıkıntısı çok fazla bu markada deneyimli teknik servis firması bulunmamasıdır.

Ama eğer İstanbul’da yaşıyorsanız uzun zamandır Electrolux servisi olarak hizmet veren ve bu marka çamaşır makinelerinde oldukça deneyimli ve uzman olan İstanbul Electrolux teknik servis firması sizlere hizmet vermektedir. Bu firmaya ulaşmak için ise yapmanız gereken tek şey İstanbul’un neresinde olursanız olun 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak çağrı merkezi yetkilisiyle evinizin açık adresini paylaştıktan sonra çağrı merkezi yetkilisi mümkün olabilen en kısa süre içerisinde sizlere uzman ve deneyimli teknik servis ekibi yönlendirecektir.

Firma sizden çamaşır makinenizi aldıktan özel servis merkezine getirilerek birkaç performans testine sokulur ve arızanın hangi parçadan veya neyden kaynaklandığı tespit edilir. Bu arıza tespitinden sonra o arızayı gidermek için birden fazla çözüm önerisi geliştirilir ve bu çözüm önerileri sizler ile paylaşılır ayrıntılı şekilde anlatılır. Çünkü sizin onayınız alınmadan hiçbir onarım işlemi gerçekleştirilmez.

Ayrıca firma teknik servis ekibine ve temin ettiği parçalara o kadar çok güveniyor ki sizlere bir yıl boyunca geçerli olan işçilik ve eğer değişen parça varsa o parça için garanti vermektedir.

Web: http://www.electrolux-servis.co


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

52
11 Paylaşım, 52 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
2
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
2
Muhteşem
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
1
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
1
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Oha Oha
2
Oha
sosyofikir
Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz. admin@sosyofikir.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın