Baskılı Tişört

1 dakika


29
8 Paylaşım, 29 Beğeni

Baskılı Tişört

Rahat olması nedeniyle özellikle ihtiyaç her durumda kombinlerinizde kullanabileceğiniz baskılı tişört modelleri birbirinden farklı desenler ile hazırlanmaktadır. Yumuşak dokusu sayesinde kullanıcıların diledikleri her ortamda rahat etmesini sağlayabilecek farklı model seçenekleri bulunmaktadır. Hazırlanan modellerde özellikle renk ve desen seçenekleri değişebileceğinden kullanıcılar farklı parçalar ile kombin yapabilmek adına birbirinden farklı modelleri karşılaştırabilirler.

Hem şık hem de rahat olması nedeniyle baskılı tişört modelleri günlük hayatınızda olduğu kadar iş hayatınızda tercih edebileceğiniz kıyafet seçenekleri arasında yer almaktadır. Spor ya da klasik çizgilerle hazırlanmış olan modellerde özellikle kullanılan baskılar kullanıcılar için belirleyici  olmaktadır. Ayrıntılı şekilde verilen bilgiler özellikle modellerde kullanılan malzemeler hakkında veya modelin ölçüleri gibi pek çok farklı bilgi üzerinde inceleme yapılmasını sağlamaktadır.

Baskılı Tişört Modelleri

Farklı renklerde ve desenlerde hazırlanmış olan baskılı tişört modelleri özellikle dilediğiniz her ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz seçenekleri oluşturmaktadır. Değişen modeller ve fiyat seçenekleri kullanıcıların yapacakları incelemeler doğrultusunda en uygun seçenekleri belirlemelerini sağlamaktadır. Yeni sezonun farklı modelleri incelemek isteyenler www.xint.com.tr adresi üzerinden siteye erişim sağlayabilirler.

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

29
8 Paylaşım, 29 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
0
Muhteşem
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
3
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
3
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
2
Kızdım
Oha Oha
1
Oha
sosyofikir
Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz. admin@sosyofikir.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın