Aktüel Adam’da Her Çeşit Market Ürünü Katalogları Sizlerle

2 dakika


76
2 Yorum, 14 Paylaşım, 76 Beğeni

Aktüel Adam Sitesi olarak Bim AktüelA101 AktüelHakmar AktüelTedi AktüelŞok Aktüel,Carrefoursa, Uyum Market, Migroskop, Kipa Hipermarket, Happy Center, Watsons, Bauhaus, Çağrı Market, Koçtaş gibi Türkiyenin nerdeyse her yerinde şubesi olan haftalık veya aylık olarak aktüel ürünler kataloglarını yayınlayan bu firmaların aktüel kataloglarını inceliyor sizlere en hızlı ve anlaşılır biçimde ulaştırıyoruz. Sitemizdeki aktüel ürün broşürleri tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

 Merhaba değerli okurlarım,

 Bugün sizlere benimde yakından takip ederek beğendiğim yararlı bir siteyi tanıtmak istiyorum. Sizlerle buluşturacağım site aktueladam.com (Aktüel Adam) sitesi içerisinde aşağıdaki marketlerin günlük, haftalık ve aylık olarak yayınlanan aktüel broşürlerini Aktüel Adam sizler için en hızlı biçimde inceliyor ve paylaşıyor. Peki bu marketler içerisinde hangileri mevcut ? Haftalık veya aylık olarak aktueladam.com’da yayınlanan aktüel broşürlerin yayınladığı market zincirlerinden bazıları şöyle Carrefoursa, Şok market, Tedi marketleri, A101 Market, Happy Center, Watsons, Gratis, Çağrı Market, Bim gibi büyük ve sizin için yararlı ürünleri bulabileceğiniz en yakın marketlerin aktüel broşürlerine anlık olarak iletişim kurabileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey aktüel adam sitesi bildirimlerine abone olmak. Bundan sonra her yeni katalog yayınlandığında sizlere otomatik olarak bildirim gelecektir.

Hepimizin de bildiği gibi Bimde bu hafta aktüel broşür sayfalarında, çok güzel ve kullanışlı ürünlerin çok indirimli fiyatlardan satıldığını biliyoruz. Bu bazen bir mutfak malzemesiyken bazen de ev de kullanabileceğiniz elektronik bir eşya da olabiliyor. Bazen çok kaliteli ürünleri öylesine güzel ve indirimli fiyatlardan bulabiliyorsunuz ki bu fiyatları o belirli zaman aralığında aldığınız takdirde indirimli fiyatlarla kaliteli ürünlere sahip olabiliyorsunuz.

Bim’de bu hafta neler var ? Haziran ayının yeni fırsatları neler ? Birçoğumuz yeni çıkacak aktüel sayıyı beklerken Aktüel Adam bizler için sitesinde tüm marketleri kategorilendirmiş ve bizlere anlık ulaşabiliyor. Bu ürünlerden bazılarını sizler için yazmak istiyorum. Volta Elektrikli Bisiklet 1.499 TL, Dijitsu Mini Buzdolabı 299 TL, Tek Kişilik Nevresim Takımı 46,90 TL, Çift Kişilik Baskılı Pike 21,90 TL, Tek Kişilik Baskılı Pike 18,90 TL, 2’li Yastık Kılıfı 6,50 TL, Tek Kişilik Sıvı Geçirmez Alez 6,90 TL, Streç Kadın / Erkek Spor Ayakkabı 29,90 TL, Erkek Terlik 14,95 TL. Sizinde gördüğünüz gibi ürünlere ucuz fiyatlarla sahip olmak için adres aktueladam.com 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

76
2 Yorum, 14 Paylaşım, 76 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
2
Muhteşem
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
0
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
3
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
3
Kızdım
Oha Oha
1
Oha
sosyofikir
Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz. admin@sosyofikir.com

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın