Tüm Oyun Tutkunları GameSultan’da Buluşuyor

1 dakika


57
10 Paylaşım, 57 Beğeni

Günümüzde bir çok insan oyunlara tutkulu bir şekilde bağlı.  Yeni nesiller çabuk öğrenirken teknolojiye de çok hızlı ayak uydurabiliyor. Ve bu yüzdendir ki oyun sektörü her geçen gün her geçen dakika daha farklı daha dinamik daha özgür ve daha grafiksel oluyor. Yeni teknolojiler  sürekli değişiyor. Grafikler ilk zamanlardakine göre çok daha iyi, çok daha başarılı. İşte bu güzel oyunlara dair bulabileceğiniz her şeyi bir yere toplamışlar. Joygame’den bahsediyorum. Gerçekten de çok başarılı işler çıkarıyorlar. Türkiye dünya da oyun konusunda çok iyi yerlere geliyor. Türkiye de oyunculuğun geliştiğini ve ileriye odaklı nitelikli çalışmasının olduğunu gösteren bir site var. Para ödemesi olan online birçok oyun da hesapta pin kodunu alıp gerekli işlemleri yapıp oyun paranızı kullanabiliyorsunuz. Sitedeki canlı destekte gerçekten de müşterilerine çok yardımsever bir şekilde yardım etmeyi amaçlamış. Son olarak bir cümleyle özetlemek gerekirse işini son derece ciddiye alan hız, güvenlik ve bilginin buluştuğu tek adres Gamesultan Joygame tüm oyun severleri bünyesine katıyor. Haydi ne duruyorsun sen de bir göz at 🙂
Gerçekten de oyun dünyası dünya düzeninde farklı bir yere sahip. Sürekli gelişen yapısı ile insanları etkisi altına alıyor ve keyifli vakitler geçirmenizi sağlıyor. Bu durumda birçok insan da oyunlara karşı çok olumlu bakıyor. Ben bir zamanlar oyuncuydum şimdi derslerden dolayı çok bakamıyorum ama zamanında World Of Warcraft, Knight Online World ve dahası oyunda çoğu zaman iyi yerlere gelmek için saatlerinizi, hatta günlerinizi vermeniz gerekebiliyor ama oyunda para alındığı zaman ne kadar kolay bir şekilde istenilen seviyeye geldiğini biliyoruz.
Güç geçmiyor ki yeni bir oyun, yeni bir oyun teknolojisi çıkmasın. Bir zamanlar ataride silahla kuş vurduğumuz zamanlardan buralara gelindi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

57
10 Paylaşım, 57 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
0
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Oha Oha
0
Oha

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın