İstanbul Özel Fen Lisesi

1 dakika


37
8 Paylaşım, 37 Beğeni

Eğitim tüm ülkeler için çok önemlidir. Çağdaş toplumlar ancak eğitim sayesinde, medeniyet seviyesine gelirler. Özel Mürüvvet Evyap okulları Sarıyer’de konumlanmış 24.000 m2 geniş bir kampüs gibi kurulmuştur. Türkiye’nin sayılı en iyi üniversitelerinden mezun olan uzman kadrosu ile  okul öncesi, ilköğretim  ve lise bölümlerinden  oluşan  gerçekten hatrı sayılır derecede büyük bir kampüs ortamı  eğitim-öğretim sunan bir bilgi yuvasıdır.  Bireysel  farklılıklar insanlar için bir zenginliktir. İstanbul özel fen lisesi Özel Mürüvvet Evyap Okulları Olarak; Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ilkelerine ve inkılaplarına bağlı vatana millete  hayırlı olan kendine güvenen bireyler yetiştirir.
    Sonuca odaklı  eğitim sistemleri her zaman başarıyı elde ettirmeyebilir. O yüzden kurumumuzda eğitimi bir süreç ışığında bir bütün olarak ele alır.  Bilim insanoğlunun gelişmesinde, insanca yaşamasının sağlayan çok önemli bir olgudur. Bilim ışığında insanoğlu kendini ve çevresini tanır.  İstanbul özel fen lisesi öğrencileri açık fikirlidir. 21.Yüzyıl insanı olarak yetiştirilen öğrenciler hızla değişen dünyaya ayak uydurabilen bilinçli birer birey olarak yetişiyor. Onlara ihtiyaç duyacakları temel deneyim, bilgi ve yetenekleri kazandırmayı hedefleyen lisemiz öğrencilerin; sahip olduğu bilgileri, sergiledikleri davranışları sadece içinde yaşadıkları ulusal kültür çevrelerinde değil, aynı zamanda evrensel toplumun etkin olan ayrıca iletişim kurabilen bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlamaktadır.
İstanbul özel fen lisesi olarak kurumumuz bir akademik mükemmelik merkezi olarak anılıyor.  Lisemizin hedefi öğrencilerin kendi değerlerini ortaya çıkarabilecekleri iyi ve saygın üniversite kurumlarına yerleştirmeyi hedeflemektedir.

  Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

  37
  8 Paylaşım, 37 Beğeni

  Sizin Tepkiniz Nedir?

  Beğendim Beğendim
  0
  Beğendim
  Beğenmedim Beğenmedim
  0
  Beğenmedim
  Şaşırdım Şaşırdım
  0
  Şaşırdım
  Güldüm Güldüm
  0
  Güldüm
  İnanılmaz İnanılmaz
  0
  İnanılmaz
  Kızdım Kızdım
  0
  Kızdım
  Oha Oha
  0
  Oha

  0 Yorum

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bir format seç
  Kişisel Test
  Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
  Basit Test
  Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
  Anket
  Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
  Serbest Yazı
  Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
  Liste
  Klasik İnternet Listeleri
  Geri Sayım Listesi
  Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
  Açık Liste
  Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
  Oylanabilir Liste
  En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın