Yeni nesil cam balkon

2 dakika


32
8 Paylaşım, 32 Beğeni

          Evinizin balkonunda dört mevsim baharı yaşamak istemez miydiniz ? Kışları çok soğuk yazları çok sıcak olan balkonunuzda vakit geçirmek istiyor ama geçiremiyor musunuz ? Size dört mevsim de optimum rahat bir ortam sunan cam balkon sistemlerini öneriyoruz. Cam balkonlarda yalıtım amacıyla kanatların arasında farklı malzemeler kullanılmaktadır. Kullanılan bu malzemeler cam balkona entegre edildikten sonra  görüntüyü engelliyor ve cam balkonun güzel görüntüsünü kaybettirmeye başlıyordu. Bu görüntü kirliliği bir de iyi bir yalıtım sağlayamayınca iyi bir çözüm olmuyordu. 

          Mıknatıslı fitil malzemesi, ince dizaynı ile cam verandalarda, balkonlardaki görüntü kirliliğine son vermek amacıyla uzunca bir süreçte AR-GE çalışmaları sayesinde üretilmiştir.  Cam balkon sektöründe her gün yeni ürrünler farklı malzemeler çıkmaktadır. Bizde yenilik deyince akla gelen bir firma olduğumuzdan  yeni gelen tüm malzemeleri sizler için inceliyor gerekli ar-ge çalışmalarını yapıyoruz ve size farklı çözümler sunarak yardımcı oluyoruz.  Firmamızda çok farklı seçenekler bulunmaktadır. İhtiyaca göre siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yeni nesil cam balkon söyleminle yola çıkan firmamız cam balkon modelleri içerisinde hem katlanıp açılan kapanan, hem de sürgülü  modellerimiz vardır. Sizin seçtiğiniz bir yeni nesil cam balkon seçeneği ile cam balkon üretimimiz ve montajımız ustalıkla ve incelikle yapılmaktadır. Cam balkonlarımızda sizin seçimlerinize göre farklı olan renkler ve farklı seçeneklerimizin biri sizin beğeninizi kazanacaktır.  Binanızın cephe rengine uygun, iç duvarlarınıza hatta mobilya grubunuzun rengine uygun seçeneklerimiz mevcuttur. Bu seçeneklerimizden en az bir tanesi size mutlaka uyacaktır.

İşlevsellik deyince akla ilk yeni nesil cam balkon tasarımlarını büyük bir titizlikle yapan firmamız her geçen gün yenilenen çok geniş bir ürün çeşitliliğine sahip. Üretimde hızlı ve başarılı olan firmamız kaliteyi ayağınıza getirecek.  Cam balkon montajı gerçekten de çok pratik ve kullanışlı bir seçimdir.Montajı önemli teknik bilgi isteyen bu iş uzman ekibimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Firmamızdaki elemanların hepsi firmamızın sorumluluğunun güvencesindedir ayrıca işlerini büyük bir ciddiyet ve titizlikle yaparlar.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

32
8 Paylaşım, 32 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
0
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Oha Oha
0
Oha

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın