Modayı Takip etmek için tarzmeselesi.net’i deneyin.

1 dakika


64
2 Yorum, 11 Paylaşım, 64 Beğeni

  Moda insanların her zaman merak ettiği bir şeydir. Peki nasıl takip edilir ? Nasıl Bir moda blogu düşünün. Kaliteli, kendini yenileyen, her geçen gün dünya modasına ayak uyduran bir blog.  Göze, kulağa, akla hoş gelen birçok şeyin paylaşıldığı bir platform tarzmeselesi. Yeşim Halıcı’nın yazdığı tarz meselesi sizlere moda ile ilgili çözümler sunuyor. Ne giysem diye düşündüğünüzde veya kombin yapmak istediğinizde de ziyaret edebileceğiniz. Onlarca farklı çözümler üreten bir site burası.

Tarz Meselesi

   Sitenin kullanımı oldukça rahat ve kullanıcı odaklı. Sitenin üst kısmında bulunan  manşetlerden yeni ne var ? diye merak ettiğiniz  bir sürü modayı bulabilirsiniz. Yani kısacası moda evinize geldi artık.  Sadece ünlü tasarımcıların moda görüşlerini mi yansıtıyor tarzmeselesi ? Hayır kendi moda dünyasını da sunuyor okurlarına. Moda geliştikçe o gelişiyor , o geliştikçe moda gelişiyor. Bir de sloganları var ” Moda, insanın kendine yakışanı giymesidir.” Sadece moda mı ? Hayır, yazarın gözünden gezdiği yerleri, dinlediği ve sevdiği müzikleri, ayrıca sevdiği filmleri de öğrenebilirsiniz. Olympos’tan Şirinceye, Şirinceden  Tokyoya kadar bir çok yer ile ilgili görüşlerini yazıyor. Bunlarla kalmıyor o yerlerdeki modaları sunuyor okurlarına.. Tokyodaki bir lokantanın nasıl dekore edildiğini öğreniyorsunuz bu blogda.

  Okurları ile birçok moda bilgisi paylaşırken “kendin yap” sayfası ile onlara üretmeyi, dizayn etmeyi amaçlıyor.Yaz geliyor siz hala yeni modayı öğrenemediniz mi ? Yeni saç modelleri, kıyafetle, mayolar ve daha bir çok konuda bilgiler sunuyor okurlarına. Sizde en moda koleksiyonları öğrenmek yaza iyi girmek istiyorsanız bu blogu okumaya davetlisiniz.

Ne duruyorsunuz ? Dünyayı keşfedin, üretin, kendinizi iyi hissetin.. Hepsi ve daha fazlası için tek adres                                              

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

64
2 Yorum, 11 Paylaşım, 64 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
0
Muhteşem
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
3
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
3
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
2
Kızdım
Oha Oha
1
Oha
sosyofikir
Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz. admin@sosyofikir.com

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın