Savunma.

1 dakika


19
3 Yorum, 6 Paylaşım, 19 Beğeni

Savaşı kazanacağını biliyordu ama kendine güvenemiyordu. Onlar geldi. İnanılmaz bir ses kulaklarınıı yalpalıyordu kralın. Ama artık yapacağı tek şey savaşmaktı. Çünkü o kraldı. Kaçmadı, savaşmaya devam etti.. İnanılmaz bir savaştı , büyük bir kırım oldu. Enefora orduları korkunçtu. İnsana benzemiyorlardı. Derileri daha kalın ve siyahtı. Rayden krallığını savunuyordu . Kalkanları çok büyüktü onların hiçbir oku tam isabet ettiremiyorlardı. Bu sırada barlar boşalmaya başlamıştı. Nathilus oradaydı. Nathilus kendine güvenen bir adamdı. O sırada arkadaşı Alfred Renly ile bir yarış içerisindeydi. Kim daha çok içebilirdi ?

Savaş öbür tarafta sürüyordu. İki sarhoş hızla koştular. Krallıkları tehlikede idi. Surların önüne geçtiler. Savundular şehirlerini, korkmadılar.  Alfred Renly hızla urksonlara doğru koşmaya başladı. Burası sizin değil adiler dedi. Koştu kılıcı onların derilerinden geçirirken o da savaşmaya devam ediyor yerdeki toprak zemin toz bulutu ile ortalığı kaplıyordu. Savaş başlamıştı. Alfred Renltüm gücünü kullanıyordu. Nathilus onu arıyordu. Neredeydi can dostu ?
Güney kapıları ele geçirilmişti. Ele geçirilen kapılardan gelen varlıklar insanlığa kötülüğe hazırlardı. Ve şimdi gerçekleştiriyorlardı. Buna Yeni dünya düzeni.” deniyordu.

Yeni dünya düzeninde iyiye yer bırakılmıyordu. Sadece onlar onlar burada varolmalıydılar. İşte bu durumda insanlar son güçlerini savunmalıydılar.

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

19
3 Yorum, 6 Paylaşım, 19 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
1
Muhteşem
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
0
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
3
Kızdım
Oha Oha
2
Oha
sosyofikir
Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz. admin@sosyofikir.com

3 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın