20.12.2012 Şirince Ve Bugarach Ne Durumda ?

1 dakika


55
10 Paylaşım, 55 Beğeni
21 Aralık Şirince'de Son Durum!

Merhaba arkadaşlar sizlere 21 Aralık kehanetlerine göre kurtulacak yerlerden biri olarak gösterilen Şirincedeki son durumu aktaracağız. Biliyorsunuz on binlerce kişi Şirince’ye akın ediyor. Türkiye saatine göre 13:11’e denk geliyor kıyamet vakti. Jandarma ekipleri, sağlık görevlileri her yerde. Maliye görevlileri turistlerden fazla ücret alan dükkanları kapatıyorlar. Amerika’dan gelen öğrenciler sokaklarda İncil dağıtıyorlar. Bazı Türk gençleri de Said’i Nursi kitapları dağıtıyorlar. Ve bu kehanetlere inanmayın diyorlar.

Fransa’da Bugarach adlı bir yerde 21 Aralık kehanetine göre kurtulacak yerlerdenmiş. Bir çok kişi buralara gidiyor. Fransız askerleri buralarda belirli bölgelerde  tutarak insanların bu bölgelere çok fazla akın etmelerini engellemeye çalışıyorlar. Onbinlerce kişi Avrupa’nın hatta dünyanın heryerinden gelen insanlar yanlarında getirdikleri çadırları kurarak geceyi orada geçirmeyi umuyorlar.

İnsanlar bu bölgelere hızla yerleşirken bir kişinin çektiği görüntüler çok ilginçti. Dağın üzerinde büyük bir bulut oluşmuş ve dağı kaplayacak şekilde görüntülenmişti. Kameraman da oraya dikkati çekmiş. Bakın sizde videoyu izleyebilirsiniz.

Aşağıda başka bir turist Bugarach adlı kasabada.
The village of Bugarach, population 189, is situated 24 miles southwest of Carcassonne in the Aude department, southwestern France.

21 Aralıkta ne olacak ?, 21 aralık dünyanın sonu, dünyanın sonu geliyor, dünyanın sonu, mayalar kimdir, şirince 21 aralık, 21 aralık kıyamet


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

55
10 Paylaşım, 55 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
2
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
2
Muhteşem
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
1
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
1
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Oha Oha
2
Oha
sosyofikir
Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz. admin@sosyofikir.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın